agnieszka@justlove.pl

Home

O mnie

Z pochodzenia Kaszubka, z charakteru marzycielka. Wielbicielka kropeczek! Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Konsultantka ślubna i właścicielka firmy Just Love.

Ukończyłam zorganizowany przez Wytwórnię Ślubów kurs na konsultanta ślubnego, rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Od najmłodszych lat organizowałam  różnorodne przyjęcia dla przyjaciół i rodziny. Uwielbiam planować i realizować te plany z najdrobniejszymi szczegółami! Ważną część mojego życia stanowią podróże i oczywiście książki. Podróże dalsze i bliższe, autostopowe, piesze wędrówki z plecakiem, poznawanie i smakowanie innych kultur to coś, bez czego nie potrafiłabym już żyć. Po dziadku piekarzu odziedziczyłam talent i miłość do pieczenia, z czego najbardziej cieszy się mój mąż. W życiu kieruję się zasadą, że szczery i prawdziwy uśmiech potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze mury.

Zaręczyny

Pomogę Ci sprawić, aby Twoja przyszła żona w tym szczególnym dniu czuła się naprawdę wyjątkowa i wspominała go do końca życia! Razem wypracujemy pomysł, którą nie tylko ją zaskoczy, ale i wzruszy do łez.

Ślub i Wesele

Jestem po to, żeby zorganizować Wam przepiękną i niezapomnianą ceremonię oraz przyjęcie weselne. Pomogę Wam w koordynacji ślubu cywilnego, kościelnego, humanistycznego, jak i ślubu w plenerze. To będzie naprawdę magiczny czas!

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Chcecie zaskoczyć swoich najbliższych nieszablonowym pomysłem, aby na długo zapamiętali ten wieczór, ale nie macie pomysłów? Idealnie się składa – ja mam ich całą głowę! Przyszła panna i pan młody na pewno nie będą rozczarowani.

Baby shower

Nadszedł kolejny ważny etap waszego życia – spodziewacie się dziecka. Jeśli chciałabyś celebrować to w gronie najbliższych przyjaciółek, ciesząc się pięknymi dekoracjami i degustując same smakołyki, nie zwlekaj i napisz do mnie!

Przyjęcia rodzinne

Zorganizuję Wam niezapomniane uroczystości rodzinne, na których nie zabraknie przede wszystkim dobrej atmosfery i mnóstwa radości. Z chęcią przygotuję urodziny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu oraz imprezy niespodzianki.

Przyjęcia firmowe

Z radością podejmę się również organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i eventów firmowych. Mogę też zaplanować spotkania integracyjne dla pracowników.

Po prostu powiedz  tak, a ja zrobię resztę! Just Love to spełnienie moich marzeń i wyraz tego, w co naprawdę wierzę – miłość!

Praca konsultanta ślubnego daje ogromne możliwości rozwoju wyobraźni, satysfakcję z pięknie przygotowanego dnia, ale przede wszystkim niepowtarzalną radość i wzruszenie na widok zadowolonych i uśmiechniętych ludzi.

Mam głowę pełną pomysłów i pięknych wizji, a przy tym jestem otwarta na Wasze sugestie i odczucia – to w końcu  Wasz wielki dzień! Para Młoda jest dla mnie najważniejsza. Każdą uroczystość traktuję jako odrębną historię, dopasowaną do Waszego stylu i sposobu bycia.

Wszystko, co robię jest dopięte na ostatni guzik, lecz kiedy trzeba potrafię też improwizować. Jestem po to, abyście mogli cieszyć się swą miłością i swobodnie skupić na okresie narzeczeństwa bez pośpiechu i stresu.

Nie mogę się doczekać, aż się poznamy!

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram