agnieszka@justlove.pl

Dekoracje z ramek

Jako dekoracje ślubne możemy wykorzystać również wszelkiego rodzaju ramki. Będą z pewnością piękną i oryginalną ozdobą uroczystości, którą można łatwo dopasować do swoich potrzeb i stylu.

Do wyboru mamy ramki małe i duże, stojące lub wiszące. Dostępne są zarówno ramy drewniane w stylu rustykalnym oraz eleganckie złote ramy pasujące do ślubu glamour.

Ramki doskonale nadają się do stworzenia planów stołów weselnych. Możemy wykorzystać zarówno jedną, dużą ramę, ale i mniejsze ramki odzwierciedlające konkretne stoły. Ramy mogą się nam również przydać do przygotowania tzw. escort cards, czyli rodzaju wizytówek, które wskazują gościom im miejsca.

 

 

 

 

 

Dekoracje z wykorzystaniem ramek mogą być nie tylko elementem wesela, ale i ślubu, np. w plenerze. Fotografie wiszące w ogrodzie, wkomponowane w miejsce ceremonii nadadzą uroczystości wyjątkowego charakteru. Jeśli chcemy być bardziej oryginalni zamiast naszych zdjęć możemy umieścić w ramach kolorowe kwiaty. Puste ramy będą również świetnym gadżetem do zabawnych zdjęć ślubnych.

 

 

Ramki mogą posłużyć do oznaczeń poszczególnych stołów i zakątków na weselu – stoły gości, słodki stół, wiejski stół, etc. Spełniają zarówno funkcję informacyjną, ale też dekoracyjną, dlatego powinniśmy pamiętać o dostosowaniu ich do stylu naszego przyjęcia.

 

 

Jeśli chcemy, aby nasza uroczystość była bardziej spersonalizowana możemy poustawiać w ramkach zdjęcia naszej rodziny. Mogą być to np. zdjęcia ślubne rodziców i dziadków, tworzące ślubne drzewo genealogiczne.

 

 

 

Duże ramy można wykorzystać jako tablice, na których Para Młoda zamieszcza różnego rodzaju informacje dla gości. Mogą być to zabawne teksty zapraszające do wspólnej zabawy, plan ślubnych atrakcji, ulubiony cytat czy też prośba o dodawanie zdjęć z wesela na Instagrama z konkretnym hasztagiem.

 

 

 

Możliwości zastosowania ramek na ślubie i weselu jest naprawdę wiele. Są one idealnym elementem dekoracyjnym i informacyjnym. Pomagają też w personalizacji uroczystości, sprawiając, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju!

 

 

Photo credits: Dream Occasions, Kelowna Wedding Photographer, The Wedding of My Dreams, Dream Occasions, Weddbook: wedding ideas, HappyWedd.com, The Wedding of My Dreams, Deer Pearl Flowers, Project Wedding, Deer Pearl Flowers, HappyWedd.com, The Knot, Female Mag, Female Mag, HappyWedd.com, Weddingomania, Indian Wedding Styles, Female Mag, HappyWedd.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram