agnieszka@justlove.pl

Elegancki ślub, czyli granat, burgund, złoto…

Możliwości kolorystycznych jest wiele. Najpierw jednak powinniśmy zadać sobie pytanie, jaką mamy wizję tego wyjątkowego dnia i jaki chcielibyśmy osiągnąć efekt. Czy marzy nam się naturalny, rustykalny ślub, czy też może podoba nam się bardziej elegancki styl. Jeśli już to będziemy wiedzieli, pora na ustalenie palety kolorów!

Połączenie granatu z burgundem i złotem to zdecydowanie wybór na eleganckie wesela. Te szlachetne kolory przepięknie ze sobą komponują. Mogą zostać wykorzystane nie tylko w dekoracjach ceremonii i sali weselnej, ale także w papeterii, stylizacji Młodej Pary i słodkościach! Taka paleta kolorów szczególnie pięknie będzie wyglądała w okresie jesienno-zimowym. Burgund i złoto nadadzą uroczystości ciepła i zrównoważą granat. Złoto natomiast sprawi, że uroczystość nabierze dodatkowej elegancji i klasy.

Poniżej kilka inspiracji, jak można zorganizować ślub w takiej właśnie palecie barw!

 

 

Photo credits: Deer Pearl Flowers, HappyWedd.com, Fab Mood, HappyWedd.com, Paper Alphabet Invitations, My wedding, Unica Forma, Wedding Ideas Magazine, Wedding Wire, Pinterest, Conffeti Daydreams, Elizabeth Anne Designs, Hey Wedding Lady, Pinterest, Parties for Pennies

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram