agnieszka@justlove.pl

Greenery – kolor roku 2017

Zielono mi!

Tegorocznym kolorem Pantone został kolor zielony, określony jako greenery. Według Instytutu Pantone  Odświeżająca i ożywcza zieleń jest symbolem nowego początku. Kolor ten kojarzy się przede wszystkim z naturalnością, ekologicznym stylem życia, spokojem i harmonią z naturą.

 

 

Ślub w kolorze zielonym jest idealnym rozwiązaniem dla par, które uwielbiają kontakt z naturą i nieobcy jest im ekologiczny styl życia. Zielony oznacza również harmonię, równowagę, a także spokój ducha. Przede wszystkim kojarzy się z wiosną, która jest tożsama z powrotem natury do życia, odzyskaniem sił witalnych. Zieleń powszechnie jest uznawana za kolor nadziei. Jeśli kochacie przyrodę i jesteście pełni pozytywnej energii greenery to idealny kolor dla Was!

 

 

 

 

 

Greenery pozwala nam na przygotowanie delikatnych, naturalnych bukietów i dodatków kwiatowych, m.in. butonierek. W tym przypadku to kwiaty stanowią jedynie dodatek do pięknej zieleni, a nie odwrotnie.

 

                 

Kolor greenery można zastosować również w dekoracjach i wszelkiego rodzaju dodatkach ślubnych. Idealnie komponuje się z rustykalnym wystrojem sal weselnych. Doskonałym pomysłem są także słodkości w soczystym odcieniu zieleni, jak np. muffinki.

 

 

Greenery  daje nam również ogromne pole popisu do przygotowania alternatywnej papeterii. Zamiast tradycyjnych winietek możemy wykorzystać liście, natomiast upominek dla gości może stanowić piękne soczyste jabłko lub gruszka. Pomysłowo, a do tego zdrowo 🙂

 

 

Photo credits: Funny Wedding Media, Love&Lobster, Love My Dress, Confetti Daydreams: Wedding Blog, WeddingWire, Weddingomania,  Martha Stewart Weddings, Ruffled Blog, Style Me Pretty, Weddingomania, HappyWed, HappyWed, Woman Getting Married, Jose Villa – Fine Art Weddings, Sweet Juliet Photograohy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram