agnieszka@justlove.pl

Kolory Pantone 2017- Niagara

Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych kolorów tego sezonu! Na stronie Instytutu Pantone znajdziemy informację, że jest to kolor wygodny i niezawodny. Niagara to klasyczny odcień denimu, który stanowi odpowiedź na nasze pragnienie spokoju i odprężenia.

Barwa ta jest idealna dla Par, które cenią spokój i harmonię. Natomiast w dniu ślubu stawiają na elegancję i klasykę. Jest to kolor, który przepięknie będzie prezentował się różnorodnych elementach uroczystości, jak papeteria, stylizacje Pary Młodej czy też słodkości.

Niagara kojarzy się z delikatnym szumem wodospadu, romantycznymi spacerami nad morzem i eterycznym światem baśni. Można naprawdę się zakochać w tym kolorze…

 

 

Photo credits: Green Wedding Shoes, Green Wedding Shoes, Green Wedding Shoes, Petal Flower Company, The Knot, ElegantWeddingInvites, Chic Vintage Brides, Fab Mood, Divinedetails.ca, 100 Layer Cake, Chic Vintage Brides, The-wedding.ru, MODwedding, Style Me Pretty, Charlotte Magazine, Magnolia Rouge, Shine Wedding Invitation, Green Wedding Shoes, Rock My Wedding, Clare Robinson Photography.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram