agnieszka@justlove.pl

Kolory wiosny Pantone – Island Paradise!

Rajska wyspa – tak brzmi dosłowne tłumaczenie kolejnego z kolorów wiosny Instytutu Pantone! Kojarzy nam się z czymś egzotycznym i tropikalnym, swobodą oraz wolnością. Jest to kolor chłodny, który nawiązuje do turkusowej, przejrzystej wody, a jednocześnie optymistyczny i łagodny. Island Paradise to prawdziwie orzeźwiający odcień błękitu…

 

Island Paradise symbolizuje chęć oderwania się od codzienności i przeniesienia w zupełnie nowe miejsca. Poprzez nawiązanie do tropikalnej scenerii kojarzy nam się z wodą, oceanem, a co za tym idzie ukojeniem i relaksem. Mamy wiele możliwości, aby stworzyć taką scenerię na naszym ślubie!

 

 

 Kolor Island Paradise w naturalny sposób kojarzy się z wodą- oceanem bądź morzem.  Jako dekoracje możemy zastosować więc wszelkiego rodzaju motywy morskie: muszle, rozgwiazdy, piasek, morskie rośliny, etc…Efekt z pewnością będzie budził u gości spokój i przyniesie uczucie odprężenia. Doskonałym pomysłem jest zrobienie winietek z małych muszelek lub umieszczenie listu z podziękowaniami dla gości w małych butelkach! Dekoracje w kolorze Island Paradise na pewno będą kojarzyły się z latem oraz czasem wakacji.

 

 

 

 

Coraz częściej Panny Młode, chcąc wyglądać naprawdę wyjątkowo, decydują się na suknię ślubną w kolorze innym niż biały.  Delikatny błękit będzie fantastycznym wyborem – piękny i eteryczny… Jest to również bardzo wdzięczny kolor dla Pana Młodego, który może zdecydować się na cały garnitur w odcieniu Island Paradise lub też na dobór poszczególnych dodatków, jak muszka, krawat, butonierka, czy szelki. Pamiętajmy, że kolor ten symbolizuje lekkość, orzeźwienie i swobodę, dlatego też warto dopasować nasze stylizacje, aby były zwiewne i naturalne.

 

 

 

 

 

 

Czy dacie ponieść się marzeniom i uciekniecie na rajską wyspę? 🙂

 

 

Photo credits: Brides.com, Brides Magazine, The Knot, Pinterest, Weddingomania, Magnolia Rouge – Wedding Blog, Weddingomania, Wedding Chicks, Weddingomania, A Lowcountry Wedding Blog & Magazine, Pinterest, Inspired by this, Every Last Detail, Wedding party, You’re Welcome Events, Weddingbee Boards, Wedbook, Pandora Bakeshop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram