agnieszka@justlove.pl

Kolory wiosny Pantone – Lapis Blue!

Ostatnio na blogu zagościł kolor roku 2017, czyli Greenery oraz równie radosny Primrose Yellow. Dzisiaj zaprezentuję Wam kolejny kolor wiosny 2017 wybrany przez Instytut Pantone. Tym razem jest to Lapis Blue!

Nazwa tego koloru pochodzi od lazurytu- kamienia lazurowego (Lapis Lazuli), nazywanego także Kamieniem Nieba i Bogów. Jego barwa nawiązuje do koloru nieba. Kamień ten utożsamiany jest z optymizmem i dobrocią. Symbolizuje również piękne, czyste uczucia. Nazywa się go kamieniem mądrości, ale i przyjaźni. Co więcej, lazuryt uważany jest za za kamień magiczny i cudowny. Czy można znaleźć kolor, który piękniej nawiązuje do Waszego wyjątkowego dnia? 🙂

 

 

 

Lapis Blue to głęboki, ale i intensywny odcień niebieskiego. Kolor ten jest rozwiązaniem dla par, które stawiają na elegancję i klasykę. Idealnie komponuje się ze złotem oraz pastelami. Uroczystość zorganizowana w tej barwie będzie na pewno pełna szyku i elegancji.

 

Zgodnie z tradycją w dniu ślubu Panna Młoda powinna mieć coś starego, coś niebieskiego, coś pożyczonego i coś nowego. Wybierając kolor Lapis Blue, nie będziesz musiała szukać dodatkowych rzeczy! 🙂

 

Lapis Blue będzie pięknie prezentował się na sukienkach druhn. Ponadto, jest kolorem tak uniwersalnym, że z pewnością żadna z dziewcząt nie będzie czuła się w nim niekomfortowo.

 

Kolor Lapis Blue idealnie pasuje do męskich stylizacji. Garnitur lub muszka w tym odcieniu z pewnością dodadzą Panu Młodemu elegancji.

 

Ślub i wesele w kolorze nieba… Nie zwlekajcie!

&nbsp

Photo credits: Matt Shumate Photography, Style Me Pretty, Style Me Pretty, Peppermint Photography, WeddingsOnline, Etsy.com, French Wedding Style, Wedding Chicks, Creative Ads and More…, HappyWedd.com, Wedding Chicks, Belle The Magazine.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram