agnieszka@justlove.pl

Kolory wiosny Pantone – Pale Dogwood!

Kolejną propozycją Instytutu Pantone na tegoroczną wiosnę jest kolor Pale Dogwood – delikatny, zmysłowy i niezwykle kobiecy. To idealny odcień dla par ceniących spokój i poczucie harmonii. Z pewnością będzie to ulubiony kolor niepoprawnych romantyczek i wielbicieli baśniowych scenerii. Na stronie Instytutu Pantone możemy przeczytać, że Pale Dogwood to spokojny i wnoszący harmonię odcień różu, który tworzy aurę niewinności i czystości.

 

 

Pale Dogwood mimo swej delikatności jest kolorem niezwykle szykownym. Łącząc go ze złotem osiągniemy efekt subtelnej elegancji. Odcień ten sprawdzi się świetnie zarówno na ślubnej papeterii, w elementach kwiatowych, jak i dekoracjach weselnych.

 

 

 

 

Pale Dogwood jest kolorem niezwykle kobiecym, dlatego też będzie dobrym wyborem dla druhn lub świadkowej. Jednak jest na tyle delikatny i subtelny, że równie dobrze odnajdą się w nim mężczyźni. Pan Młody może mieć butonierkę lub muszkę w takim kolorze. Bardziej śmiali Panowie mogą zdecydować się nawet na cały garnitur w tej barwie!

 

 

 

Mam nadzieję, że dacie się przekonać temu romantycznemu kolorowi i razem stworzycie prawdziwie bajkową scenerię…

 

Photo credits: HappyWed.com, Wedding Chicks, HappyWed.com, Elizabeth Anne Design: The Wedding Blog, HappyWed.com, HappyWed.com, Weddingomania, MODwedding, Project Wedding, Fab Mood, HappyWed.com, Happy Wed, Jose Villa Blog, Project Wedding, Weddingomania, HappyWed.com, Jena Richards Wedding.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram