agnieszka@justlove.pl

Kolory wiosny Pantone – Pink Yarrow!

Kolor Pink Yarrow to niewątpliwie rozwiązanie dla odważnych par, które pragną się wyróżniać i kładą nacisk na wyraziste dodatki! Na stronie Instytutu Pantone możemy przeczytać, że jest to tropikalny i odświętny, ale też kapryśny odcień, który potrafi oczarować. Tętni życiem i wciąga, ale też podnosi na duchu i dodaje adrenaliny. Jeśli macie ochotę na energetyzujący kolor, obok którego nie można przejść obojętnie, wiecie już jaki kolor wybrać 🙂

 

 

 

Pink Yarrow będzie idealnym kolorem do dodatków ślubnych. Jeśli nie chcemy przytłoczyć naszej stylizacji tą barwą, wystarczy wpleść kilka różowych akcentów w bukiet czy wianek ślubny. Natomiast Pan Młody może mieć butonierkę z kwiatem w tym odcieniu.

 

Druhny w intensynym odcieniu różu z pewnością bedą bardzo widoczne i urocze!

 

 

 

 

Pink Yarrow możemy także wykorzystać w papeterii ślubnej i słodkościach. Różowy tort wydaje się bardzo kuszący! Jeśli nie chcemy przesadzić z różowymi dekoracjami wystarczą pojedyncze kwiaty w intensywnym kolorze, które rozświetlą weselne stoły.

 

 

 

Jesteście gotowi na inwazję różu? 🙂

 

Photo credits: Wedding Chicks, Style Me Pretty, Style Me Pretty, Belladeux Event Design, Style Me Pretty, HappyWed.com, Springwell-gardens, Hayne House, My white cook book, MODwedding, Southern Weddings, The Wedding Community, HappyWed.com, Elegant Wedding Invites.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram