agnieszka@justlove.pl

Kolory wiosny – Primrose Yellow!

 

Szczęście, słońce, radość!

Instytut Pantone poza kolorem roku, którym został greenery, ogłosił również dziesięć kolorów tegorocznej wiosny. Jednym z nich jest Primrose Yellow, a dokładnie cytrusowy odcień żółtego. Kolor ten nawiązuje do pięknych, słonecznych dni, optymizmu i radości. Odzwierciedla młodość, energię i witalność. Żółty kojarzy się przede wszystkim z latem i słońcem.

 

 

Żółty z zasady nie jest najłatwiejszym kolorem ślubnych stylizacji, jednak odpowiednio dobrane detale pomogą z pewnością uwypuklić jego piękno. Co więcej kolor Primrose Yellow nie jest ostrą barwą, lecz wręcz przeciwnie- nieco przytłumioną. Osobiście jestem zwolennikiem połączenia Primrose Yellow z kolorem szarym, który dodaje elegancji i czyni taką stylizację spokojniejszą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Primrose Yellow to z pewnością idealny kolor dla par, które pragną nadać swojemu ślubowi i weselu lekkiego charakteru. Kolor ten będzie doskonałym rozwiązaniem na uroczystości w plenerze, gdzie będzie pięknie komponował się z naturalną zielenią oraz drewnianymi elementami.

 

 

 

 

Photo credits: MKtography, HappyWedd.com, Bridal Musings, HappyWedd.com, HappyWedd.com, Junebug Weddings, Southern Weddings, Hello May, Mojacar Beach Weddings, Southern Weddings, Style Me Pretty, Southern Weddings.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram