agnieszka@justlove.pl

She comes in colors everywhere!

Nie bójcie się kolorów!

Takie będzie właśnie przesłanie dzisiejszego posta. Większość Par Młodych decyduje się na stonowane kolory, obecnie są to najczęściej pastele lub zieleń. Obawiamy się, że za duża ilość kolorów będzie mało elegancka, że będzie zbyt pstrokato, etc. Jednak odpowiednio wybrane i połączone kolory potrafią nadać naszej uroczystości przepiękny charakter- lekki i radosny!

 

 

 

Jednym z różnokolorowych elementów na weselu mogą być wstążki, które od pewnego czasu są bardzo modne. Wstążki i chorągiewki mogą stanowić dekorację stołu oraz ściany za Młodą Parą, krzeseł gości a także sufitu. Barwne wstążki przepięknie komponują się ze ślubami w stylu rustykalnym, które organizowane są w drewnianych salach. Jest to również wspaniała dekoracja do wesel w plenerze.

 

 

 

 

 

Kolory możemy wykorzystać praktycznie wszędzie. Warto o nich pamiętać przy projektowaniu papeterii ślubnej, ale i słodkości. Kolorowy tort wygląda niezwykle apetycznie! Szczególnie warto wykorzystać różne barwy na słodkim stole. Barwne słodkości i przekąski stworzą naprawdę słodki zakątek! Możemy pokusić się również o oryginalne krzesła, różnokolorowe lub w jednym wybranym kolorze. Pole do popisu daje nam też dekoracja stołów, począwszy od kwiatów, wazonów aż po zastawę.

 

 

Piękne, kolorowe bukiety sprawią, że każda Pani Młoda będzie wyglądała promiennie! Pamiętajmy tylko, że muszą one zostać dopasowane do naszej stylizacji, a szczególnie sukni ślubnej. Do dużych, kolorowych bukietów najbardziej pasują proste, zwiewne sukienki. Takie bukiety same w sobie są bardzo wyraziste, więc warto nie przesadzać z ilością dodatków.

 

Pan Młody również może poddać się szaleństwu kolorów! Aby zachować elegancję wystarczy dodać kolorową muszkę bądź krawat, poszetkę oraz kolorową butonierkę. Te elementy z pewnością ożywią każdy garnitur!

 

Nie bójmy się eksperymentować i ożywić naszą uroczystość bogatą paletą kolorów. Efekt będzie z pewnością niezapomniany 🙂

 
 

Photo credits: Maquiagem para Festa, WeddingDash.com, WeddingDash.com, Ruffled Blog, Wedding Chicks, Decor Facil, Ruffled Blog, Want That Wedding Blog, Project Wedding, Green Wedding Shoes, Whimsical Wonderland Weddings UK, Weddbook: Wedding Ideas, WeddingDash.com, Every Last Detail.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram