agnieszka@justlove.pl

Sylwestrowy ślub w stylu glamour!

Coraz częściej narzeczeni decydują się na organizację ślubu w Sylwestra. Atmosfera tego wyjątkowego wieczoru z pewnością sprawi, że będzie to niezapomniana uroczystość!
 

Myśląc o sylwestrowym ślubie od razu przychodzi mi do głowy stylistyka glamour. Złoto, srebro, czerń i duuużo błyszczących elementów to idealne elementy na taką okazję. Do tego detale kojarzące się z pożegnaniem starego roku, jak zegarki, confetti, kapelusze z napisami, czy tablice z odliczaniem czasu! Sylwestrowe dekoracje to bez dwóch zdań klasyka, pełna elegancja i…wszechobecny brokat!
 

Można się również pokusić o zachęcenie gości do ubrania się w wybranych barwach, jak np. złoto i czerń, które nadadzą uroczystości wyjątkowego charakteru i elegancji. Suknie w takich kolorach warto również zaproponować druhnom i świadkowym. Dobrym pomysłem jest przygotowanie przy wejściu na salę weselną skrzyneczki z gadżetami dla gości, dzięki którym będą mogli wpasować się w styl przyjęcia.

 

Nie zapominajmy także o papeterii, która wprowadzi gości w atmosferę Sylwestrowej nocy oraz o słodkościach, które powinny lśnić z daleka! W klimat wieczoru z pewnością wpisze się również pokaz fajerwerków. Oczywiście o północy!
Poniżej znajdziecie kilka wyjątkowo iskrzących inspiracji!

 

Papeteria
 

Wybierając zaproszenia pamiętajcie o całościowej koncepcji ślubu. Jeśli stawiacie na styl glamour idealnie sprawdzi się złoto, czerń, granat, biel, srebro i jak najbardziej błyszczące, brokatowe elementy! Ma być elegancko i szykownie. Te same elementy wkomponujcie również w winietkach, kartach menu, planie posadzenia stołów, etc.
 

 

Dekoracje 
 

W Sylwestrowej stylistyce zdecydowanie góruje złoto. Pięknie będą wyglądały kolorowe obrusy, które podkreślą uroczysty charakter- szmaragd, złoto, granat. Do tego świece obsypane brokatem, eleganckie kompozycje kwiatowe w złotych naczyniach i efekt gwarantowany!
 

Stylizacje
 

Tutaj również rządzi złoto! Panna Młoda może wyposażyć się w dodatki w tym kolorze, natomiast jej druhny lub świadkowa pięknie będą wyglądały w błyszczących sukniach. Mogą być to różne odcienie złota, co będzie wyglądało jeszcze ciekawiej! Dla Pana Młodego sprawdzi się elegancka złota muszka.
 

 

Detale
 

Zegarki, czapeczki z śmiesznymi napisami, confetti, napisy i tabliczki z datą, brokatowe butelki to wszystko warto rozmieścić na sali, aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wieczoru.

 

 

Słodkości

 

Podobnie jak pozostałe elementy powinny lśnić i wyglądać niezwykle elegancko!
 

Zdjęcia na ściance
 

Zamiast tradycyjnej fotobudki można stworzyć specjalne tło- ze złotych wstążek lub tkaniny, które będzie pięknie się prezentowało na pamiątkowych zdjęciach.
 

 

Pokaz fajerwerków
 

Co jeśli nie fajerwerki kojarzy nam się z Sylwestrową nocą? Artystyczny pokaz uzupełniony muzyką będzie niezapomnianym wrażeniem!
 

Confetti

Nie zapomnijcie o dużej ilości confetti! Zdjęcia będą niezwykłe, a ile radości przy sypaniu!

 

 

Szampańska zabawa!
 

Każdy z gości będzie miał ochotę pobawić się w Sylwestra, w związku z czym możecie liczyć na prawdziwie szampańską zabawę! Poszczególnymi elementami na pewno stworzycie niezapomnianą atmosferę.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram