agnieszka@justlove.pl

Trendy ślubne 2018 – geometria!

Jednym z tegorocznych trendów ślubnych będzie nadal geometria. Jest to zdecydowanie charakterystyczny motyw ślubu, który odwołuje się do licznych kształtów geometrycznych i brył. Figury geometryczne pięknie komponują się z miedzią lub złotem. Możemy zastosować je nie tylko w dekoracjach sali weselnej, ale również w papeterii i słodkościach. Co więcej, nawet suknia Panny Młodej może nawiązywać do tego motywu!
 

Geometrię możemy połączyć z różnorodnymi kolorami. Osobiście najbardziej podoba mi się połączenie z miedzią/złotem i zielenią. Świetnie odnajduje się ona także w industrialnych, poprzemysłowych wnętrzach. Jednak złote bryły geometryczne będą równie ładnie współgrały z pastelami, czy nieco ciemniejszymi kolorami, jak burgund. Z pewnością zastosowanie takiego motywu nada Waszej uroczystości nowoczesnego i niepowtarzalnego charakteru!
 

Przekonajcie się sami, czy jest to Wasz styl!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Photo credits: Green Wedding Shoes, Ruffled Wedding Blog, Bespoke bride, Brides, The bohemian wedding, Brides, Weddingomania, Brides, Pinterest, Style Me Pretty, David’s Bridal, Something Turquoise, Wedding Chicks, Deer Pearl Flowers, World of Bridal, MODwedding, Ruffled Wedding Blog, Still White.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram