agnieszka@justlove.pl

Wyraź siebie, czyli personalizacja ślubu i wesela!

Ślub i wesele to idealna okazja, aby ukazać siebie, swoje pasje i upodobania. Bardzo często przyszli nowożeńcy obawiając się opinii innych, trzymają się utartych schematów. A bardzo szkoda… To Wasz wielki dzień i niech wszyscy to wiedzą 😉

Dekoracje ślubne dają ogromne pole popisu do przemycenia swoich pasji. Pomysłów są tysiące! Uwielbiacie podróżować? Świetnie! Ślub z motywem podróżniczym będzie niezwykle urokliwy. A może któreś z Was uprawia jakiś sport lub ma talent muzyczny? Wszystko to można pięknie wpleść w przygotowania ślubne. Nie bójcie się pokazać tego, co jest Wam bliskie.

 

 

Sprawcie, aby goście zapamiętali Wasz ślub i odróżnili go spośród wielu innych! Bardzo często na spersonalizowanych uroczystościach wykorzystuje się inicjały Pary Młodej. Osobiście proponuję jednak poszerzyć to o inne dekoracje, jak zdjęcia i bliskie Wam rzeczy. Wybrane motywy możecie umieścić na papeterii ślubnej, począwszy od zaproszeń aż po winietki, ale także na podziękowaniach dla gości. Niech wybrane elementy będą unikatowe i pokażą prawdziwych Was 🙂

 

Doskonałym pomysłem na personalizowane dekoracje są zdjęcia Pary Młodej. Możemy umieścić je w różnorodnych konfiguracjach nie tylko na sali weselnej, ale również w jej otoczeniu, np. w ogrodzie.

 

Pięknym akcentem będzie tablica z napisem zachęcającym do wspólnej zabawy, podpisana imionami Pary Młodej. Bardzo modne są również tabliczki z prośbą o oznaczenie na Instagramie zdjęć z wesela konkretnym hasztagiem.

 

 

 

Niektóre pary wybierają bardzo oryginalny motyw swojego ślubu, którym jest niekiedy ulubiona książka lub film. Możecie być naprawdę kreatywni 🙂

 

 

Na naszej uroczystości weselnej wykorzystaliśmy kolor czerwony i kropeczki 🙂 Elementy dekoracji, takie jak skrzynka na życzenia i szkatułka do obrączek, podpisaliśmy swoimi inicjałami. W wielu miejscach zostały zamieszczone również nasze wspólne fotografie. Natomiast za stołem, przy którym siedzieliśmy wraz z świadkami powiesiliśmy girlandę z imionami.

Na weselu zorganizowaliśmy także kącik z domowymi nalewkami, które przygotowali nasi bliscy. Każda nalewka została oznaczona etykietką z informacją przez kogo została zrobiona oraz z jakich owoców. Goście w ramach podziękowań za przybycie i wspólną zabawę otrzymali od nas paczuszkę z toruńskimi piernikami, co miało nawiązać do pochodzenia mojego męża. Przy stoliku z księgą gości porozwieszaliśmy również okładki znanych czasopism z wykorzystaniem naszych zdjęć i zabawnych nagłówków, które bardzo spodobały się naszym bliskim.

Oczywiście mój mąż nie mógł zapomnieć w tym wyjątkowym dniu o swojej ulubionej drużynie piłkarskiej i postanowił ubrać spinki do koszuli z logiem klubu!

 

 

 

Przygotowania ślubne mogą być naprawdę świetnym czasem. Nie bójcie się odważnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań, a przede wszystkim nie bójcie się być sobą 🙂 Zaangażowanie, kreatywność i radość sprawią, że będzie to z pewnością wyjątkowy dzień!

 

 

Photo credits: Every Last Detail, Beau-coup: Shop Wedding Favors, Weddingomania, Bridal Guide Magazine, Fab Mood, I do y’all, Wedding Wire, Every Last Detail, Plans and Presents: UK Wedding Blog. Pozostałe: Fotografia Piotr Znajmiecki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram