agnieszka@justlove.pl

Zimowy ślub!

Myśląc o ślubie Pary Młode wyobrażają sobie najczęściej piękny, ciepły dzień. Najchętniej wybierane pory roku to cały czas zdecydowanie wiosna i lato. Dzisiaj postaram się Was przekonać, że ślub zimą może być równie wspaniały!
 
Zima to niezwykle urokliwa pora roku. Co prawda, często narzekamy na niskie temperatury i na to, że tak szybko robi się ciemno. Jednak zima daje nam naprawdę wiele możliwości! Jest tak wiele elementów, które możemy wykorzystać wyłącznie o tej porze roku. Zielone igliwie, jemioła, świąteczne ozdoby, pudełeczka w kształcie prezentów, ośnieżone szyszki, choinki…Czy te elementy nie pasują idealnie do zimowej aury? A gdyby jeszcze na zewnątrz było biało! Prawdziwie bajkowa sceneria! Do tego zima to czas kojarzący się głównie ze świętami, pełnymi rodzinnego ciepła i miłości.
 
Zimowy ślub może zostać zorganizowany w dowolnej kolorystyce. Doskonale komponuje się szmaragd i złoto, ale również srebro, burgund, biel, szarości oraz chłodne odcienie niebieskiego. Możemy uzyskać ciepły świąteczny wystrój lub też chłodny, przyprószony śniegiem klimat, jak w baśni Królowa śniegu. Obie koncepcje brzmią fantastycznie!
 
Zimowe śluby niosą również ze sobą wiele plusów organizacyjnych. Po pierwsze możecie liczyć na niższe ceny i rabaty poza sezonem. Po drugie łatwiej będzie Wam skorzystać z usług wymarzonych podwykonawców, w konsekwencji czego niekiedy cały ślub możecie zorganizować nawet w kilka miesięcy. Co więcej, na pewno będzie to oryginalna uroczystość!
 
Zapraszam do oglądania poniższych inspiracji, które mam nadzieję zachęcą Was do zimowych ślubów!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram