Adrianna i Łukasz

Adrianna i Łukasz – Leśny ślub w odcieniach fioletu!

Adriannie i Łukaszowi miałam przyjemność pomagać w oprawie stylistycznej ich ślubu i wesela. Miało być bardzo naturalnie i delikatnie, co doskonale oddaje reportaż. Las, natura, uśmiechnięta para młoda, czego chcieć więcej!

Ada i Łukasz to młodzi, sympatyczni ludzie, którzy tego dnia zdecydowanie postawili na luz i swobodę. Na swój wielki dzień wybrali przepiękne miejsce, jakim jest Daglezjowy Dwór. Położony wśród natury, praktycznie w samym lesie, idealnie wpasował się w ich oczekiwania. Całość aż prosiła się o zachowanie leśnego klimatu! Pojawiły się więc szyszki jako podstawki pod winietki, wrzosy, drewniane plastry i sporo zieleni.

Dwa kolory, które pięknie się skomponowały ze sobą, ale i z wystrojem sali to ciemny fiolet i ciemna zieleń. Przeplatały się one jako kolory przewodnie w wielu miejscach. Para Młoda postawiła na fiolet w różnych jego odcieniach, co mogliśmy wykorzystać w dekoracjach kwiatowych. Do całej koncepcji idealnie pasowała herbata jako upominek dla gości oraz księga gości w formie plakatu na odciski palców. Oczywiście w drewnianej ramie i z fioletowo-zielonym tuszem! 😉 Tort też musiał pozostać w klimatach leśnych, stąd pomysł jego przyozdobienia szyszkami.


Duży plus dla Łukasza za wybór stylizacji 🙂 Butelkowy garnitur wpasował się fantastycznie w klimat uroczystości! Natomiast Ada wyglądała zjawiskowo- delikatnie i dziewczęco, niczym rusałka 🙂 W jej bukiecie i wianku oczywiście nie zabrakło fioletowych elementów.

Z prawdziwą przyjemnością obserwowało się tak piękną ceremonię, pełną miłości i zaangażowania bliskich osób. Wspólne śpiewy i występy przyjaciół to coś, co sprawia, że ten dzień staje się wyjątkowy. Pamiętajcie piękno tkwi niejednokrotnie w prostocie i naturalności! Mównica dla pastora przygotowana z drewna i bluszczu, łuk do ceremonii zrobiony przez członków wspólnoty… te wszystkie elementy nadały niesamowitego charakteru tej uroczystości!

Zobaczcie sami 🙂

Fot. Fotograf Paweł Barański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *