Ania i Sylwek

Ania i Sylwek – sierpniowy ślub z kolorem w roli głównej

U Ani i Sylwka było niezwykle kolorowo i lekko! Pogoda była prawdziwie letnia, a dobre nastroje nie opuszczały pary młodej.

Ania i Sylwek zdecydowali się na uroczystość w stylu rustykalnym, wśród natury. Poszukiwali również miejsca, w którym będą mogli od razu zorganizować ślub cywilny w plenerze. Stąd też wybór padł na Osadę Leśną Barbarka, która w pełni spełniła ich oczekiwania.

W dzień ślubu tak jak humory pary młodej, dopisała też pogoda. Ceremonia odbyła się więc pod gołym niebem z udziału altany dla pary młodej.

Stylizacja całej uroczystości miała być rustykalna, a zarazem bardzo lekka i kolorowa. Postawiliśmy na żywe barwy w dekoracjach kwiatowych i w dodatkach. Bukiet panny młodej był kwintesencją lata! Do tego przez cały wieczór mogła również cieszyć się pięknym korsarzem i delikatną ozdobą we włosach.

Ania i Sylwek przygotowali dla swoich gości kącik z księgą gości, gdzie mogli samodzielnie wykonywać zdjęcia z polaroidu, pyszny słodki stół oraz strefę chillout, aby wszyscy mogli cieszyć się przyrodą wokół sali.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tej uroczystości i poznać kolejną fantastyczną parę 🙂

Fot. Sitarek Lifestyle and Wedding Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *