Ola i Maciej

Ola i Maciej – zielony ślub w rytmie slow wedding

Ola i Maciej to jedna z par, która na miejsce swojej uroczystości wybrała Osadę Leśną Barbarka. Zdecydowali się nie tylko na przyjęcie weselne w drewnianej sali, ale także na ślub kościelny w uroczej kapliczce. Z całą pewnością można powiedzieć, że było bardzo zielono i bardzo na luzie!

Barbarka to miejsce, które szczególnie upodobały sobie pary, które cenią spokój i kontakt z przyrodą. Taka właśnie jest Ola i Maciej, którzy uwielbiają podróże, zwierzęta i naturę. Nie wyobrażam sobie miejsca, które mogłoby do nich lepiej pasować.

Całą uroczystość chcieli zorganizować w duchu eko i zgodnie z ideą slow wedding. Dlatego zrezygnowali m.in. z plastikowych elementów, a w szczególności butelek z napojami. Zamiast tego pojawiły się drewniane skrzyneczki ze szklanymi napojami i samodzielny drink  bar, przy którym goście mogli tworzyć dowolne trunki. W papeterii natomiast wykorzystaliśmy wyłącznie papier eko.

Do miłośników przyrody i pieszych wędrówek najbardziej pasował motyw greenery. Było zielono, delikatnie, a jednocześnie leśne. Dominowała sama zieleń z dodatkiem kwiatów w jasnych kolorach. Szczególną uwagę wzbudzał sufit, na którym tradycyjnie zawisły girlandy żarówkowe, ale tym razem także papierowe lampiony i zielone koła.

Goście mogli podziwiać krajobrazy wokół sali i korzystać ze strefy chillout – drewnianych ław ze skrzynkami, kocyków z poduszkami, ale i drewnianych leżaczków. Z pewnością w to miejsce przyciągała taczka pełna kraftowych i lokalnych piw 😉

Ceremonia była niezwykle wzruszająca i pasująca do pary młodej. Minimalizm i motyw roślinny podkreślały ich styl życia. Ślub kościelny w plenerze należy do rzadkości, a szczególnie w takim otoczeniu!

To kolejna uroczystość, która dowodzi, że ślub i wesele można zorganizować w zgodzie z własnymi przekonaniami i zupełnie po swojemu 🙂

Fot. Ania Margoszczyn Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *