5 przykazań Pary Młodej

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu wielu ludzi. Z pewnością nie będziemy mieli okazji go powtórzyć. To dzień, który powinien być pełen radości i miłości. Zobaczcie więc, co może pomóc Wam osiągnąć ten cel. Specjalnie dla przyszłych Par Młodych przygotowałam kilka podstawowych wskazówek 🙂

Po pierwsze –  radość i uśmiech!

Pamiętaj, że cokolwiek się będzie działo to jest Twój dzień i nic nie ma prawa go zepsuć! W trakcie przygotowań weselnych napotkacie na pewno niejedną przeszkodę i trudności, ale musicie zawsze myśleć o celu – po co to wszystko robicie. Z miłości! Kiedy dwoje ludzi się pobiera, to powód do radości. Na początku projektu „ślub” postawcie sobie priorytety, którym m.in. powinna być właśnie radość z tego dnia i faktu, że wchodzicie w kolejny etap związku.

Po drugie – swoboda!

Jeśli chcesz czuć się pięknie, pamiętaj o swobodzie ruchów i zachowaniu siebie. Nie dajcie się wciągnąć ślepej pogoni za trendami, które nie zawsze do Was pasują. Podoba Ci się suknia, w której nie możesz się poruszać a chcesz bawić się do samego rana? Strój nie powinien krępować Was ani Waszych ruchów. Na pewno lepiej jest móc bawić się z gośćmi niż obserwować ich zza stołu ze względu na zbyt obszerną suknię czy niewygodne buty.

Po trzecie – dobre emocje!

Pamiętaj, że ślub to święto miłości. Nie tylko tej damsko-męskiej, ale i tej w rodzinie, wśród przyjaciół. Jeśli znajdujesz się z kimś w konflikcie lub czujecie, że powinniście wyjaśnić jakieś sprawy rodzinne, zróbcie to odpowiednio wcześniej przed waszym wielkim dniem. W dniu ślubu powinniście wyłącznie skupić się na pozytywnych emocjach i cieszyć z bliskości najbliższych.

Po czwarte – kreatywność!

Dzień ślubu i wesela to dzień, kiedy przez całą dobę będziecie na pierwszym planie. Zadbajcie o to, żeby to był naprawdę Wasz moment! Macie niezliczone możliwości wyrażenia siebie, choćby np. przez różnego rodzaju dodatki i dekoracje. Jeśli macie ciekawe pasje, ulubione motywy, kolory czy miejsca, wplećcie je w swój plan. Nie bójcie się przede wszystkim kreatywności i wyrażania własnej indywidualności. Jeśli zrobicie coś od siebie, a wasz ślub i wesele będą nieszablonowe, goście na pewno będą długo je wspominali, a przede wszystkim rozróżniali wśród wielu innych 😉

Po piąte – niezależność!

Dzień ślubu to najprawdopodobniej najważniejszy dzień w Waszym życiu, nie bójcie się więc podejmować samodzielnych decyzji. Musicie uodpornić się na to, że wiele osób będzie chciało ingerować w przygotowania i narzucać swoje opinie. Bardzo często problem ten dotyczy par, które zależne są od pomocy finansowej rodziców. Jeśli będziecie w takiej sytuacji pamiętajcie, żeby nie pogarszać sprawy, ale przeprowadzić spokojną rozmowę z rodzicami/przyszłymi teściami. Okażcie im wdzięczność za ich pomoc, ale powiedzcie również o swoich potrzeb i pomysłach. O tym, że chcecie zorganizować ten dzień zgodnie z waszymi marzeniami. Pamiętajcie też, że nie musicie przejmować się zdaniem wszystkich. Zawsze znajdzie się osoba, której może się coś nie spodobać, ale to Wasz dzień i przede wszystkim Wy macie być zadowoleni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *