Home

O mnie

O mnie

Z pochodzenia Kaszubka, z charakteru marzycielka. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Konsultantka ślubna i właścicielka firmy Just Love. Sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Od najmłodszych lat organizowałam różnorodne przyjęcia dla przyjaciół i rodziny. Uwielbiam planować i realizować te plany z najdrobniejszymi szczegółami. Ukończone studia oraz zdobyte doświadczenie zawodowe dały mi solidną bazę do prowadzenia własnej firmy.

W zawodzie wedding plannera cenię najbardziej możliwość poznawania nowych osób, towarzyszenie parom młodym w jednej z najważniejszych chwil ich życia, nieustanny rozwój na różnych płaszczyznach i co najważniejsze brak nudy, której zdecydowanie nie toleruję w swoim życiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zaczęła się moja przygoda ze ślubami zapraszam tutaj*.

W życiu kieruję się zasadą, że szczery i prawdziwy uśmiech potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze mury.

Czym się zajmuję...

Zaręczyny

Pomogę Ci sprawić, aby Twoja przyszła żona w tym szczególnym dniu czuła się naprawdę wyjątkowa i wspominała go do końca życia!

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Chcecie zaskoczyć swoich najbliższych nieszablonowym pomysłem, aby na długo zapamiętali ten wieczór, ale nie macie pomysłów?

Idealnie się składa – ja mam ich całą głowę!

Ślub i wesele

Jestem po to, żeby zorganizować Wam przepiękną i niezapomnianą ceremonię oraz przyjęcie weselne.

Baby shower

Nadszedł kolejny ważny etap waszego życia – spodziewacie się dziecka. Jeśli chciałabyś celebrować to w gronie najbliższych przyjaciółek, ciesząc się pięknymi dekoracjami i degustując same smakołyki, nie zwlekaj i napisz do mnie!

Przyjęcia firmowe

Z radością podejmę się również organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i eventów firmowych. Mogę też zaplanować spotkania integracyjne dla pracowników.

Przyjęcia rodzinne

Zorganizuję Wam niezapomniane uroczystości rodzinne, na których nie zabraknie przede wszystkim dobrej atmosfery i mnóstwa radości. Z chęcią przygotuję urodziny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu oraz imprezy niespodzianki.

Moją największą pasją, poza ślubami rzecz jasna, są podróże. Podróże dalsze i bliższe, piesze wędrówki z plecakiem, poznawanie i smakowanie innych kultur to coś, bez czego nie potrafiłabym już żyć. Podróżowanie pozwala mi nabrać dystansu, a przede wszystkim daje ogromne poczucie wolności, wartości którą niezwykle cenię w swoim życiu.

 

W wolnych chwilach czytam książki, szczególnie kryminały i literaturę faktu. Uwielbiam też organizować spotkania towarzyskie dla znajomych. Przyjaciele, dobre jedzenie i gry planszowe to recepta na udany wieczór. Wysoko na mojej osobistej liście jest też las, morze, góry, seriale kryminalne, musicale, fantasy i Alicja w Krainie Czarów.

 

Gdybym miała wybrać epokę do życia byłyby to lata 50, kiedy to w garderobie damskiej królowały sukienki i grochy.

 

Od ośmiu lat jestem szczęśliwą żoną, a od ponad dwóch lat mamą cudownego Leosia. Z mężem Mikołajem dzielę wiele pasji i zainteresowań, w tym największą z nich – miłość do jedzenia! Po dziadku piekarzu odziedziczyłam talent i miłość do pieczenia.

 

Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i bliscy. Dla najbliższych osób jestem w stanie zrobić naprawdę wiele. Zawsze służę dobrą radą, wsparciem i pomocną dłonią.

 

Mieszanka wybuchowa pełna przeciwności- romantyczna i rozsądna, niepoprawna marzycielka i twardo stąpająca po ziemi bizneswoman, ceniąca porządek a jednocześnie spontaniczność, spokojna i lubiąca ekstremalne  wyzwania, altruistka z odrobiną zdrowego egoizmu. Wielbicielka poezji śpiewanej, Red Hot Chili Peppers i Taco Hemingwaya.