Home

O mnie

O mnie

Z pochodzenia Kaszubka, z charakteru marzycielka. Wielbicielka kropeczek! Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego.

Konsultantka ślubna i właścicielka firmy Just Love. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Od najmłodszych lat organizowałam różnorodne przyjęcia dla przyjaciół i rodziny. Uwielbiam planować i realizować te plany z najdrobniejszymi szczegółami. Ważną część mojego życia stanowią podróże i oczywiście książki.

Podróże dalsze i bliższe, autostopowe, piesze wędrówki z plecakiem, poznawanie i smakowanie innych kultur to coś, bez czego nie potrafiłabym już żyć.

Po dziadku piekarzu odziedziczyłam talent i miłość do pieczenia, z czego najbardziej cieszy się mój mąż 😉 W życiu kieruję się zasadą, że szczery i prawdziwy uśmiech potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze mury.

Zaręczyny

Pomogę Ci sprawić, aby Twoja przyszła żona w tym szczególnym dniu czuła się naprawdę wyjątkowa i wspominała go do końca życia!

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Chcecie zaskoczyć swoich najbliższych nieszablonowym pomysłem, aby na długo zapamiętali ten wieczór, ale nie macie pomysłów?

Idealnie się składa – ja mam ich całą głowę!

Ślub i wesele

Jestem po to, żeby zorganizować Wam przepiękną i niezapomnianą ceremonię oraz przyjęcie weselne.

Baby shower

Nadszedł kolejny ważny etap waszego życia – spodziewacie się dziecka. Jeśli chciałabyś celebrować to w gronie najbliższych przyjaciółek, ciesząc się pięknymi dekoracjami i degustując same smakołyki, nie zwlekaj i napisz do mnie!

Przyjęcia firmowe

Z radością podejmę się również organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i eventów firmowych. Mogę też zaplanować spotkania integracyjne dla pracowników.

Przyjęcia rodzinne

Zorganizuję Wam niezapomniane uroczystości rodzinne, na których nie zabraknie przede wszystkim dobrej atmosfery i mnóstwa radości. Z chęcią przygotuję urodziny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu oraz imprezy niespodzianki.

Po prostu powiedz tak, a ja zrobię resztę!

 

Just Love to spełnienie moich marzeń i wyraz tego, w co naprawdę wierzę – miłość! Praca konsultanta ślubnego daje ogromne możliwości rozwoju wyobraźni, satysfakcję z pięknie przygotowanego dnia, ale przede wszystkim niepowtarzalną radość i wzruszenie na widok zadowolonych i uśmiechniętych ludzi.

 

Mam głowę pełną pomysłów i pięknych wizji, a przy tym jestem otwarta na Wasze sugestie i odczucia – to w końcu Wasz wielki dzień!Para Młoda jest dla mnie najważniejsza. Każdą uroczystość traktuję jako odrębną historię, dopasowaną do Waszego stylu i sposobu bycia.

 

Wszystko, co robię jest dopięte na ostatni guzik, lecz kiedy trzeba potrafię też improwizować.

 

Jestem po to, abyście mogli cieszyć się swą miłością i swobodnie skupić na okresie narzeczeństwa bez pośpiechu i stresu. Nie mogę się doczekać, aż się poznamy!