Toruńskie Spotkania Branży Ślubnej

W tym roku ruszył mój projekt Toruńskich Spotkań Branży Ślubnej. Wszystkie firmy z województwa kujawsko-pomorskiego zapraszam do wzajemnej integracji, wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy.

Moim celem jest to, aby spotkania te miały charakter przede wszystkim integracyjny i zapoznawczy oraz budujący kontakty pomiędzy firmami z lokalnej branży ślubnej. Spotkania odbywają się w Toruniu, jednak jest to przedsięwzięcie lokalne i jak najbardziej mile widziane są osoby z innych miast.

Mam nadzieję, że spotkania te pozwolą nam nie tylko na miłe spędzenie czasu, ale na wzmocnienie naszej lokalnej branży ślubnej. Chciałabym również, żebyśmy budowali zdrową konkurencję opierającą się na wzajemnym wsparciu i wymianie doświadczeń. Bo kto inny zrozumie nas najlepiej, jak nie druga firma, która większość swojego czasu poświęca również ślubom!

Na każdym spotkaniu przewidziane jest również wystąpienie gościa specjalnego, żebyśmy mogli zdobywać nową wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin dotyczących prowadzenia swojego biznesu. Do tej pory mieliśmy okazję posłuchać prezentacji dotyczącej marketingu internetowego, prowadzenia mediów społecznościowych, prawidłowego konstruowania umów oraz rozpowszechniania wizerunku.

Spotkania odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w Młynie Smaków. Już niebawem zostanie ogłoszony kolejny termin!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *