Alicja i Rishi

Tym razem niezwykle energetyczna i kolorowa, polsko-hinduska uroczystość Alicji i Rishiego 🧡❤️

Ślub plenerowy i wesele w otoczeniu malowniczych krajobrazów Pojezierza Brodnickiego. Na miejscu czekała na nas słoneczna, kolorowa jesień, a światło tego dnia było cudowne.

Nie zabrakło zwyczajów i akcentów nawiązujących do kultury pana młodego, którego najbliżsi i przyjaciele przybyli z Indii, a konkretnie z regionu Pendżabu. Poza aromatycznymi daniami kuchni indyjskiej, nie mogło zabraknąć tradycyjnych tańców oraz symbolicznej ceremonii z wieńcami, podczas której para młoda pojawiła się w tradycyjnych strojach. Część taneczną uświetnił również bębniarz pochodzący z Pendżabu, dzięki któremu można było poczuć atmosferę jak na prawdziwym hinduskim weselu.

Pan młody swój piękny i oryginalny garnitur sprowadził z Indii, natomiast o suknię Alicji zadbała Patrycja Pardyka Pracownia Ślubna, sukienki koktajlowe, wieczorowe., w której wyglądała zjawiskowo. Do tego piękny makijaż i naturalna fryzura w wykonaniu niezastąpionej Marty z Semrau.hair. Para młoda wyglądała fenomenalnie.

O aranżację zadbała fantastyczna ekipa Marie Decor. Wykorzystane kolory i kwiaty wprowadziły kolor i pozytywną energię. Dekoracje uzupełniły eleganckie krzesła od APP Wypożyczalnia Dekoracji. Słodki stół w wykonaniu Cukiernia Baltazar został natomiast pięknie udekorowany i wkomponował się idealnie w całość.

Udało nam się wykorzystać słoneczną pogodę i zorganizować mini koktajl dla gości, podczas którego można było posłuchać gry na skrzypcach i gitarze w wykonaniu utalentowanych Asi i Piotrka. Nie zabrakło też muzycznych niespodzianek od bliskich oraz wzruszających i zabawnych przemówień.

Energię na parkiecie podtrzymywał zespół Zespół Art Melody, który świetnie połączył obie kultury. Goście nie schodzili z parkietu, a muzycy dali z siebie jak zawsze wszystko. Po intensywnej zabawie można było odwiedzić stanowisko Damiana z Kozyra Bartending i nawodnić spragniony organizm.

Goście szaleli na parkiecie, robili sobie zdjęcia na pięknej kwiatowej ściance, czy też korzystali z baru i słodkiego bufetu. Atmosfera tego dnia była świetna. Widać było wielką radość, energię i miłość.

Te piękne chwile możemy wspominać dzięki świetnemu reportażowi Szymon Skowroński Fotografia!

Alicja, Rishi, dziękuję Wam, że zaprosiliście mnie do swojej historii i mogłam wziąć udział w Waszym pięknym dniu!

Fot. Szymon Skowroński Fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *