Czas przygotowań

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez Parę Młodą dzień ślubu! Wszystkie wysiłki wkładane są w to, aby Panna i Pan Młody w tym dniu wyglądali pięknie i wyjątkowo. Jednak bardzo często zapomina się, że również czas przygotowań to ważny element tego dnia. Bardzo często od samego rana jest z nami fotograf oraz filmowcy, którzy uwieczniają wszystkie etapy przygotowań – fryzjer, make-up, ostatnie poprawki, zakładanie strojów ślubnych. Pamiętajmy więc, że i wtedy warto wyglądać ładnie, aby z chęcią wracać do ślubnych pamiątek!

Panna Młoda powinna uwzględnić, aby jej strój ładnie się prezentował na zdjęciach i nagraniach, ale także był swobodny. Musi być to przede wszystkim rozpinana góra, która przy zdejmowaniu nie zniszczy nam fryzury i makijażu. Najlepiej będą się też prezentowały jasne kolory lub żywe barwy, które podkreślą radość tego dnia, a tym samym  w przeciwieństwie do ciemnych kolorów nie sprawią, że Panna Młoda będzie wyglądała bez makijażu ponuro i blado.

W Stanach Zjednoczonych bardzo popularne stały się szlafroczki zarówno dla Panny Młodej, jak i jej druhen. Taki szlafrok jest nie tylko wygodny i praktyczny, ale też pięknie wygląda. Zamieszczone na szlafrokach napisy (Panna Młoda, Bride, Bride to be) z pewnością wyróżniają Pannę Młodą i dodają dużo wdzięku strojowi. Z kolei szlafroczki druhen mogą zostać dopasowane do stylistyki ślubu i nawiązywać do niej kolorem lub konkretnym motywem. Podczas przygotowań warto wyposażyć się w dobrego szampana lub lemoniadę i  wspólnie celebrować te chwile.  Zobaczcie sami, jak pięknie to wygląda!

W Polsce również coraz bardziej zaczynamy celebrować sam czas przygotowań do popołudniowej uroczystości. Panny Młode pamiętają, że muszą wyglądać pięknie nie tylko podczas ceremonii i zabawy, ale i przed. Poniżej znajdziecie przykłady szlafroczków, w które możecie zaopatrzyć się na ten ważny dzień. Jest to również wspaniały pomysł na prezent od koleżanek z okazji wieczoru panieńskiego!

Pamiętajcie, aby w dniu ślubu nie zwyciężył nad Wami stres i panika. Przygotowujecie się na nowy, piękny rozdział w swoim życiu, a myśl o tym powinna wywoływać uśmiech na twarzy! Podczas przedpołudniowych przygotowań warto także pamiętać o chwili spokoju dla siebie. Czasami lepiej pójść do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego, niż organizować te usługi w domu, gdzie w tym dniu najczęściej pojawia się wiele osób. Pozwoli to Wam nie tylko zebrać myśli, ale skupić się przez chwilę wyłącznie na sobie i zrelaksować przed najważniejszym momentem w Waszym życiu.

Na pamiątkach z przygotowań równie pięknie będzie się prezentował uśmiech! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *