E-book- Pobieramy się! Ślub bez stresu.

Z myślą o parach młodych, które planują samodzielną organizację ślubu i wesela przygotowałam poradnik ślubny. Jednak będzie również dobrą lekturą dla początkujących wedding plannerów, menagerów obiektów oraz wszystkich pasjonatów ślubów.

W tym poradniku dzielę się z Wami moją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami. Doskonale wiem, że organizacja ślubu może być niekiedy przytłaczająca i przysparzać problemów, dlatego tak ważny jest dobrze ułożony plan. Przeprowadzę Was krok po kroku przez wszystkie etapy planowania, nakreślając, na co zwrócić szczególną uwagę, a czego absolutnie się wystrzegać.

Poza rozdziałami obfitymi w cenne porady, praktyczne wskazówki i słowa wsparcia, przekazuję Wam również załączniki, w których znajdziecie listę zadań, harmonogram działań ślubnych, wzór scenariusza, listę do niezbędników, wyliczenia dotyczące alkoholu oraz propozycje utworów do serwisu tortu.

Co znajdziecie w poradniku

W e-booku znajdziecie 20 rozdziałów (170 stron), a w nich:

– etapy planowania ślubu i wesela

– porady i wskazówki dotyczące każdego etapu

– kwestie związane z umowami, które zabezpieczą Wasze interesy

– wzór scenariusza dnia ślubu i wesela

– cenne załączniki, jak kosztorys, harmonogram, listę ślubnych zadań

– sporo inspiracji i pomysłów

Skąd pomysł na e-booka

Pisanie zawsze przychodziło mi z łatwością i sprawiało ogromną przyjemność. Radość sprawia mi też dzielenie się z innymi wiedzą i doświadczeniem. Geny nauczycielskie w końcu zobowiązują 😉

Jestem osobą, która lubi wyzwania. Co jakiś czas ustalam sobie nowe cele, których realizacja daje mi satysfakcję i uzupełnia energię do dalszych działań.

Pasja do organizacji ślubów, lekkie pióro i chęć dalszego rozwoju oraz dzielenia się wiedzą zaowocowały pomysłem o stworzeniu poradnika dla par młodych, które samodzielnie planują swój ślub i wesele.

Proces tworzenia

Ten poradnik to przede wszystkim ogrom merytorycznej wiedzy i konkretne informacje o planowaniu ślubu. Jednak to również piękna warstwa estetyczna, która była dopracowywana przez długie miesiące. Każdy rozdział opatrzony jest ręcznie rysowaną grafiką i posiada swój kolor. Dla łatwiejszego przyswajania tekstu najważniejsze informacje zostały wyróżnione na kilka sposób. Znajdziecie pogrubione ważne zdania, czy też ramki z tym, co najbardziej istotne. Treść jest uzupełniona o zdjęcia pochodzące z moich realizacji.

E-book został stworzony zgodnie z kolejnością najważniejszych etapów planowania. Jest to swego rodzaju mapa, która poprowadzi Was przez cały ten okres w sposób czytelny i chronologiczny, bez zbędnego chaosu.

Jeśli pragniecie perfekcyjnego ślubu i wesela, które zostanie w pamięci wszystkich na długie lata, ale też chcecie uniknąć licznych pułapek pojawiających się w procesie planowania ten e-book z pewnością będzie dla Was! Mam nadzieję, że  dzięki poradnikowi będziecie mogli  w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem i rzeczywiście będzie to Ślub bez stresu 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *