Konsultacje biznesowe dla osób z branży ślubnej

Jak często zastanawiasz się, dlaczego mimo włożonego wysiłku Twoja firma nie rozwija się tak, jakbyś tego oczekiwał? Z żalem obserwujesz działania konkurencji, ale nie wiesz, co zrobić, żeby osiągnąć taką pozycję na rynku ślubnym?

Z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby poprawić funkcjonowanie swojej firmy postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą wprowadzając specjalne konsultacje biznesowe. Jeśli prowadzisz firmę z szeroko rozumianej branży ślubnej i efekty nie są dla Ciebie zadowalające, pomogę Ci przeanalizować dlaczego tak jest  i podpowiem, co możesz zrobić, żeby to zmienić.

Wykształcenie oraz nabyte doświadczenie z dziedziny marketingu pozwoli mi dokonać fachowej ekspertyzy Twojej firmy oraz stworzyć strategię, którą powinieneś wdrożyć, jeśli chcesz przekonać potencjalnych klientów, że to właśnie Tobie warto zaufać.

W pracy wedding plannera niemal codziennie mam kontakt z wieloma przedsiębiorcami działającymi w branży ślubnej, dzięki czemu bardzo dobrze znam ich dylematy oraz wyzwania. Niejednokrotnie jestem proszona o opinię i pomoc, co zawsze czynię z przyjemnością. Praca konsultanta ślubnego pozwoliła mi nie tylko doskonale poznać rynek ślubny, ale także zrozumieć potrzeby klientów, dzięki czemu mogę wdrożyć efektywne działania.

Czego możesz się spodziewać w ramach konsultacji:

  • zapoznam się z Twoją działalnością
  • przeanalizuję kanały komunikacji z klientem
  • szczególną uwagę zwrócę na pozycję Twojej marki osobistej
  • wskażę najmocniejsze i najsłabsze strony Twojej firmy
  • konsekwencją naszej współpracy będzie stworzenie spójnej strategii marketingowej

Połączenie doświadczenia zdobytego w branży marketingowej oraz tego z pracy wedding plannera pozwoli mi stworzyć najbardziej optymalny plan reklamowy. Podzielę się  Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami, konkretnymi przykładami i z pewnością ogromną dawką motywacji!

Konsultacje przeznaczone są dla wszystkich firm związanych z branżą ślubną. Skierowane są do osób z całej Polski, ponieważ odbywają się online. Jeśli jednak mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim i chcesz spotkać się osobiście zapraszam serdecznie!

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną mailowo bądź telefonicznie. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegółowy plan konsultacji.

Dla osób, które zgłoszą się do końca maja przewidziane są promocyjne ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *