Konsultacje biznesowe dla osób z branży ślubnej

Jak często zastanawiasz się, dlaczego mimo włożonego wysiłku Twoja firma nie rozwija się tak, jakbyś tego oczekiwał? Z żalem obserwujesz działania konkurencji, ale nie wiesz, co zrobić, żeby osiągnąć taką pozycję na rynku ślubnym?

Z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby poprawić funkcjonowanie swojej firmy postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą wprowadzając specjalne konsultacje biznesowe. Jeśli prowadzisz firmę z szeroko rozumianej branży ślubnej i efekty nie są dla Ciebie zadowalające, pomogę Ci przeanalizować dlaczego tak jest  i podpowiem, co możesz zrobić, żeby to zmienić.

Wykształcenie oraz nabyte doświadczenie z dziedziny marketingu pozwoli mi dokonać fachowej ekspertyzy Twojej firmy oraz stworzyć strategię, którą powinieneś wdrożyć, jeśli chcesz przekonać potencjalnych klientów, że to właśnie Tobie warto zaufać.

W pracy wedding plannera niemal codziennie mam kontakt z wieloma przedsiębiorcami działającymi w branży ślubnej, dzięki czemu bardzo dobrze znam ich dylematy oraz wyzwania. Niejednokrotnie jestem proszona o opinię i pomoc, co zawsze czynię z przyjemnością. Praca konsultanta ślubnego pozwoliła mi nie tylko doskonale poznać rynek ślubny, ale także zrozumieć potrzeby klientów, dzięki czemu mogę wdrożyć efektywne działania.

Czego możesz się spodziewać w ramach konsultacji:

  • zapoznam się z Twoją działalnością
  • przeanalizuję kanały komunikacji z klientem
  • szczególną uwagę zwrócę na pozycję Twojej marki osobistej
  • wskażę najmocniejsze i najsłabsze strony Twojej firmy
  • konsekwencją naszej współpracy będzie stworzenie spójnej strategii marketingowej

Połączenie doświadczenia zdobytego w branży marketingowej oraz tego z pracy wedding plannera pozwoli mi stworzyć najbardziej optymalny plan reklamowy. Podzielę się  Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami, konkretnymi przykładami i z pewnością ogromną dawką motywacji!

Konsultacje przeznaczone są dla wszystkich firm związanych z branżą ślubną. Skierowane są do osób z całej Polski, ponieważ odbywają się online. Jeśli jednak mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim i chcesz spotkać się osobiście zapraszam serdecznie!

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną mailowo bądź telefonicznie. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegółowy plan konsultacji.

Dla osób, które zgłoszą się do końca maja przewidziane są promocyjne ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *