Martha i Rafael

Martha i Rafael – polsko- meksykański ślub w kolorach ziemi

Ale Meksyk! I to dosłownie 🙂 Na polsko-niemiecko-meksykańskim weselu Marthy i Rafaela byli obecni goście z kilkunastu krajów świata, ale największą grupę stanowili Meksykanie, którzy swoją energią rozgrzewali parkiet do czerwoności przy świetnym prowadzeniu Bartosz Różewski – Wedding and Event DJ!

Martha i Rafael od początku mieli swoją wizję na ten piękny dzień, a ekipa świetnych firm pomogła im ją zrealizować. To była przyjemność móc ich poznać, brać udział w przygotowaniach i być częścią tego dnia. Dzięki temu mogłam też poznać zwyczaje i tradycje meksykańskie, które były naprawdę ciekawe. Szczególnie zapamiętałam zabawę z tequilą 😉

Do ślubu Martha i Rafael dotarli cudnym Cabrio Italiano, a towarzyszyły im druhny. O piękną oprawę ceremonii zadbała Asia Czajkowska. Było bardzo wzruszająco. Po mszy krótka, romantyczna sesja w lesie, a goście w tym czasie delektowali się pysznymi koktajlami i korzystali z uroków otoczenia sali.

O piękny wizaż panny młodej i podkreślenie jej naturalnej urody zatroszczyła się Ola z Ola Dubiel Hair i Ania Anna Czapnik Make Up Artist. Było świeżo i niezwykle dziewczęco. Pod pędzel Ani trafiły również piękne druhny.

Goście bawili się w Daglezjowy Dwór, który zachwyca swym zielonym otoczeniem. O piękną aranżację zadbała Agnieszka z Kwiatostany, która w pełni oddała wizję Marthy. Wspomogła nas w tym ekipa z APP Wypożyczalnia Dekoracji, która dostarczyła pięknie pasujące krzesła i tkaniny. Kropką nad i nad stołem pary młodej był neon od MillMade. Dekoracje dopełniła delikatna toskańska papeteria z WeddingStore.pl, winietki na piernikach z gałązką oliwną i niezwykle oryginalny plan stołów w formie tablicy odlotów od niezastąpionych Amelia-Wedding.pl Zaproszenia ślubne.

O pozytywny nastrój gości zadbał Damian z Kozyra Bartending. Czego tam nie było! Tort natomiast przygotowała Wiktoria z VikiCakes, który idealnie wkomponował się w klimat uroczystości.

Nie zabrakło również wzruszających momentów, jak przemówienia, czy niespodzianka od świadka w postaci malowania piaskiem. Martha i Rafael zaskoczyli też gości energetycznym tańcem powitalnym.

Współpraca z Marthą i Rafaelem była wspaniała. Martha to dokładna, precyzyjna, świadoma, jednocześnie niezwykle wdzięczna i ciepła osoba. Miło patrzyło się w ten dzień na ich uczucie i radość ze wspólnie spędzonych chwil z rodziną i najbliższymi.

Te chwile możemy ponownie przeżywać dzięki Asi z The Cute Story Photography i Pawłowi z analog dreams. Dziękujemy Wam 🧡

Fot. The Cute Story Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *