Szkolenia dla wedding plannerów

Organizacją ślubów zajmuję się od 6 lat. Przez ten czas zorganizowałam kilkadziesiąt różnorodnych uroczystości. Były wśród nich śluby polskie, tradycyjne, międzynarodowe, nowoczesne, ogromne, ale i kameralne. Przygotowywałam wesela zarówno w obiektach, jak i plenerze. Te 6 lat to ogrom doświadczeń, którymi teraz chcę się z Tobą podzielić. Chęć rozwoju i pasja do nauczania zaowocowały stworzeniem własnego kursu. Po tylu latach wiem, że mogę zrobić to rzetelnie i zgodnie z moją wizją.

 

Nie będę Ci mówić, że wedding planner to najpiękniejszy zawód świata, że jak założysz własną firmę to nie przepracujesz ani jednego dnia, czy że ta praca to tylko pozytywne emocje. Wręcz przeciwnie! Przygotuję Cię na to, że konsultant ślubny to zawód niezwykle wymagający. Uprzedzę o wszystkich trudnościach i ewentualnych sytuacjach kryzysowych i powiem, jak sobie z nimi radzić. Pokażę Ci, że prowadzenie własnej firmy to ciężka praca, która jednak przynosi ogromną satysfakcję. Z całą pewnością będzie merytorycznie i konkretnie, ale też przyjemnie i wesoło.

 

Praca konsultanta to nie tylko ładne kwiatki i suknie ślubne, to godziny spędzone przed komputerem na sprawdzaniu umów, tworzeniu kosztorysów, liczeniu budżetu, układaniu koncepcji, pisaniu scenariuszy… To weekendy poza domem, nieprzespane noce i ogromna odpowiedzialność. Dzień ślubu wydarzy się tylko raz i wszystko musi być perfekcyjne! Na pewno trzeba o tym pamiętać planując pracę jako wedding planner.

 

Jednak to też masa pozytywnych emocji, wzruszeń, miłych gestów, pięknych obrazów i wspomnień, wdzięczności i radości. Dzięki pracy konsultanta ślubnego poznałam wiele fantastycznych osób- par młodych, ale również osób z branży ślubnej- fotografów, filmowców, muzyków, wizażystów. Nie traktuję tych osób wyłącznie jak usługodawców, ale bardzo często jak dobrych znajomych.

Chciałabym Ci pokazać właśnie taką odsłonę tej pracy, pełną satysfakcji i pasji, jednocześnie uwzględniając jej trudniejsze strony, abyś po rozpoczęciu pracy jako wedding planner nie tylko potrafiła rozwinąć i utrzymać własną agencję, ale także była wyposażona w cały wachlarz narzędzi do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

 

W programie szkolenia duży nacisk kładę na kwestie biznesowe i marketingowe, które z mojego punktu widzenia są bardzo ważne. Moje wykształcenie oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe pozwalają mi umiejętnie odnajdywać się w tych zagadnieniach.

 

Dwudniowy kurs podzieliłam na siedem części tematycznych, które zawierają najważniejsze kwestie. Czeka na Ciebie panel biznesowy, marketingowy, współpraca z parą młodą, współpraca z usługodawcami, dotyczący roli wedding plannera, prawo w pracy konsultanta ślubnego oraz panel ślub i wesele.

 

Wartość dodaną szkolenia z pewnością stanowi panel prawny prowadzony przez Adw. Mikołaja Rusińskiego, który doskonale zna rynek ślubny. Moją mocną stroną jest także lokalizacja mojego działania. Chciałabym Ci pokazać, że agencją ślubną można z powodzeniem prowadzić nie tylko w Warszawie.

 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Dla kogo

 • Dla osób chcących pracować jako wedding planner.
 • Dla początkujących konsultantów, którzy pragną rozwinąć własny biznes.
 • Dla managerów sal weselnych i hoteli.
 • Dla wszystkich pasjonatów ślubów.
 • Dla tych, którzy poszukują swojej ścieżki zawodowej.

 

Co czeka Ciebie na szkoleniu

 • Konkretne i merytoryczne treści.
 • Przykłady z życia i mojego doświadczenia.
 • Nacisk na stronę biznesową i marketingową.
 • Cenne załączniki, które usprawnią pracę.
 • Kameralna grupa pozwalająca na większą interakcję z kursantami.
 • Panel prawniczy, który ułatwi pracę nad umowami i pozwoli zabezpieczyć interesy par młodych oraz swoje.
 • Przyjazna atmosfera w otoczeniu natury.
 • Mini sesja biznesowa.
 • Materiały szkoleniowe.
 • Pełne wyżywienie.

 

Co zyskasz

 • Cenne porady od doświadczonego wedding plannera.
 • Rzetelne informacje dotyczące rynku ślubnego i pracy konsultanta.
 • Szczere wskazówki odnośnie prowadzenia własnej firmy.
 • Szeroką wiedzę na temat działań marketingowych i biznesowych.
 • Certyfikat ukończenia kursu.

 

Co wyróżnia mój kurs

 • Pierwszy i jedyny kurs w województwie kujawsko – pomorskim.
 • Wiedza, jak z sukcesem rozwinąć agencję ślubną na mniejszych rynkach.

Najbliższe szkolenie

 

Termin: 20- 21 stycznia 2024  r.
Miejsce: Toruń
Czas szkolenia: 2 dni, 2 x 10 h
Koszt: 3400 zł

 

Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem napisz do mnie na agnieszka@justlove.pl.

 

 

Gdy zobaczyłam ofertę szkolenia dla wedding plannerów organizowanego przez Agnieszkę, wiedziałam, że muszę wziąć w nim udział. Była to idealna okazja by poznać osobę, którą podziwiam i śledzę od kilku lat na Instagramie. Kurs ten został przygotowany na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i estetycznym. Pięknie urządzone otoczenie sprzyjało klimatowi spotkania, które zaopatrzyło nas w podstawową wiedzę o pracy konsultanta jak i praktyczne przykłady doświadczeń z kilkudziesięciu ślubów zorganizowanych przez Agnieszkę. Szczególnie cenię sobie wątek etyki pracy w tym zawodzie oraz ,,kącik prawniczy” świetnie przedstawiony przez gościa – zawodowego adwokata.
Serdecznie polecam ten kurs każdemu, kto myśli o pracy w tym zawodzie. Jestem pewna, że wyjdzie z niego zadowolony i zarażony pasją do ślubów jaka bije od Agnieszki.

Paulina

 

 

Szkolenie dla konsultantów ślubnych przeprowadzone przez Agnieszkę to ogromna dawka wiedzy, przekazanej w sposób kompleksowy i uporządkowany. Agnieszka zadbała o każdy detal. Szkolenie odbywało się w sali Pałacu Romantycznego w Turznie, która zaaranżowana została na salę weselną – obiad jadłyśmy przy pięknie udekorowanym stole prezydialnym. Mogłyśmy też spróbować nie tylko przepysznych, ale i przepięknych słodkości ze słodkiego stołu, a nawet spróbować ubrać „pannę młodą”. W programie zapewnione miałyśmy także zwiedzanie obiektu, tak chętnie wybieranego przez pary młode na swoją uroczystość. Samo szkolenie podzielone zostało na bloki, co pozwoliło sprawnie przekazać całą, niezwykle bogatą wiedzę Agnieszki – wszystkie materiały zostały nam przekazane po szkoleniu, więc w każdym momencie możemy wrócić do notatek. Bardzo polecam szkolenia Just Love: to pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera i piękne otoczenie.

Ania