Szkolenie dla par młodych- Jak zorganizować perfekcyjny ślub (i nie zwariować)

Nie każda para skorzysta z usług profesjonalnego wedding plannera, dlatego też postanowiłam wyjść Wam naprzeciw i zorganizować szkolenie z samodzielnej realizacji. Do tego projektu przygotowywałam się już bardzo długo, aby móc przedstawić Wam jak najbardziej wartościowe treści i cenne wskazówki. W końcu jednak może ujrzeć światło dzienne!

Dzień ślubu to  dla większości osób jeden z najważniejszych dni życia, który pozostawia nam wiele pięknych wspomnień. Dlatego tak bardzo zależy przyszłym parom młodym, aby był on wyjątkowy i perfekcyjnie zorganizowany.

Organizacja ślubu i wesela składa się z wielu etapów i licznych elementów, a wszystko wydarzy się tylko RAZ. Nie ma tutaj miejsca na błędy i niewłaściwe wybory, które mogą zaważyć na realizacji tej uroczystości.

Jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym z kilkuletnim doświadczeniem. W tym czasie zorganizowałam kilkadziesiąt uroczystości ślubno-weselnych. Od 2018 r. jestem również członkiem prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Chciałabym się podzielić z Wami moją wiedzą, ponieważ widzę na co dzień, z jakimi problemami zmagają się często narzeczeni podczas ślubnych przygotowań.

Na warsztatach dowiecie się, jak prawidłowo rozpisać plan przygotowań, jakim sprawom nadać pierwszeństwo, a na jakie zwrócić szczególną uwagę. Po kolei omówimy każdy z punktów przygotowań, począwszy od wyboru usługodawców i relacji z  nimi aż po stworzenie odpowiedniego scenariusza dnia ślubu.

Co więcej, wskaże Wam najczęstsze pułapki oraz niebezpieczeństwa w organizacji ślubu i wesela. Opowiem o trudnych przypadkach i sposobach ich rozwiązywania, a także o metodach na pilnowanie ustalonego budżetu.  Dużą uwagę zwrócimy na proces zawierania umów z usługodawcami, tak aby uniknąć niepotrzebnych i poważnych problemów.

Podczas warsztatów podzielę się z Wami swoim doświadczeniem, sprawdzonymi rozwiązaniami i cennymi poradami, które mogą uczynić ten dzień wyjątkowym. Poza tym, każdy z uczestników otrzyma zbiór niezbędnych do organizacji materiałów.

Jeśli pragniecie naprawdę dobrze przygotować się dnia ślubu i sprawić, aby był naprawdę magiczny to szkolenie jest właśnie dla Was!

Szkolenie przeznaczone jest dla par, które są na początku lub w trakcie planowania swojego wielkiego dnia,  ale również dla osób, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę o ślubach. Oczywiście wziąć udział mogą także same panny młode. Jest to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która przymierza się do planowania dnia ślubu!  

Szczegółowy plan spotkania otrzymają osoby, które dokonają zgłoszenia. Dla wszystkich uczestników przewidziane jest wyżywienie i pyszne degustacje.

Koszt:  350 zł/osoba, 550 zł/para

Termin i lokalizacja: 15 marca 2020 r., Hotel Filmar, Toruń

Osoby zainteresowane szkoleniem proszę o nadsyłanie zgłoszeń na adres mailowy agnieszka@justlove.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *