Szkolenie dla wedding plannerów

Ten rok to rok nowości w mojej firmie. Trochę to trwało, ale lubię wszystko dobrze przygotować i dopracować. Poza tym uważam, że do niektórych rzeczy konieczne jest bogate doświadczenie. Nie można napisać dobrego e-booka po roku pracy przy ślubach, czy zrobić szkoleń po dwóch sezonach pracy. Zależy mi na tym, aby oferować jakościowe produkty, które dają wysoką wartość, które nie są robione na kolanie, tylko starannie opracowane.

Tak z pewnością będzie ze szkoleniami dla wedding plannerów, które wprowadzam do swojej oferty! Jaką mam wizję takiego kursu? Kameralnie, w małym gronie i swobodnej atmosferze, ale bardzo konkretnie i merytorycznie. Chciałabym pokazać, że praca konsultanta jest pełna satysfakcji i pasji, jednocześnie uwzględniając jej trudniejsze strony, aby po rozpoczęciu pracy jako wedding planner uczestnicy nie tylko potrafili rozwinąć i utrzymać własną agencję, ale także byli wyposażeni w cały wachlarz narzędzi do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Organizacją ślubów zajmuję się od 6 lat. Przez ten czas zorganizowałam kilkadziesiąt różnorodnych uroczystości. Były wśród nich śluby polskie, tradycyjne, międzynarodowe, nowoczesne, ogromne, ale i kameralne. Przygotowywałam wesela zarówno w obiektach, jak i plenerze. Te 6 lat to ogrom doświadczeń, którymi teraz chcę się z Tobą podzielić. Chęć rozwoju i pasja do nauczania zaowocowały stworzeniem własnego kursu. Po tylu latach wiem, że mogę zrobić to rzetelnie i zgodnie z moją wizją.

Co wyróżnia mój kurs?

Z pewnością jest to jedyny kurs dla wedding plannerów w województwie kujawsko – pomorskim.

Poza tym na szkoleniu chciałabym pokazać, jak prowadzić i rozwinąć agencję ślubną na mniejszych rynkach. Nie każdy będzie prowadził firmę w Warszawie i nie każdy będzie organizował od razu milionowe śluby. 

Chciałabym Was nauczyć tego, jak wybić się w mniejszym regionie i jak sprawić, aby móc w pełni się utrzymać z tej pracy. Chcę pokazać, że do każdego klienta należy mieć szacunek, nie ważne, czy organizuje ślub za 60 tysięcy czy 500 tysięcy. To para młoda jest Waszym priorytetem. Chcę nauczyć Was zasad, z którymi powinniście wejść w ten trudny rynek i których powinniście się trzymać przez całą Waszą karierę.

Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że uczenie i edukacja są wpisane w moja naturę. Dlatego tak bardzo nie mogę się doczekać tego kursu. Uwielbiam dzielić się wiedzą i robię to zawsze bardzo szczerze i uczciwie.

Program kursu

W programie szkolenia duży nacisk kładę na kwestie biznesowe i marketingowe, które z mojego punktu widzenia są bardzo ważne. Moje wykształcenie oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe pozwalają mi umiejętnie odnajdywać się w tych zagadnieniach.

Dwudniowy kurs podzieliłam na siedem części tematycznych, które zawierają najważniejsze kwestie. Czeka na Ciebie panel biznesowy, marketingowy, współpraca z parą młodą, współpraca z usługodawcami, dotyczący roli wedding plannera, prawo w pracy konsultanta ślubnego oraz panel ślub i wesele.

Wartość dodaną szkolenia z pewnością stanowi panel prawny prowadzony przez Adw. Mikołaja Rusińskiego, który doskonale zna rynek ślubny.

Rzeczywisty i szczery obraz pracy konsultanta ślubnego

Praca konsultanta to nie tylko ładne kwiatki i suknie ślubne, to godziny spędzone przed komputerem na sprawdzaniu umów, tworzeniu kosztorysów, liczeniu budżetu, układaniu koncepcji, pisaniu scenariuszy… To weekendy poza domem, nieprzespane noce i ogromna odpowiedzialność. Dzień ślubu wydarzy się tylko raz i wszystko musi być perfekcyjne! Na pewno trzeba o tym pamiętać planując pracę jako wedding planner.

Jednak to też masa pozytywnych emocji, wzruszeń, miłych gestów, pięknych obrazów i wspomnień, wdzięczności i radości. Dzięki pracy konsultanta ślubnego poznałam wiele fantastycznych osób- par młodych, ale również osób z branży ślubnej- fotografów, filmowców, muzyków, wizażystów. Nie traktuję tych osób wyłącznie jak usługodawców, ale bardzo często jak dobrych znajomych.

Chciałabym Ci pokazać właśnie taką odsłonę tej pracy, pełną satysfakcji i pasji, jednocześnie uwzględniając jej trudniejsze strony, abyś po rozpoczęciu pracy jako wedding planner nie tylko potrafiła rozwinąć i utrzymać własną agencję, ale także była wyposażona w cały wachlarz narzędzi do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zapraszam Was do pięknego Torunia 20- 21 stycznia!

Więcej o kursie znajdziecie tutaj: https://justlove.pl/szkolenia-dla-wedding-plannerow/

Jeśli jesteś zainteresowana pracą wedding plannera i kursem napisz do mnie na agnieszka@justlove.pl, a otrzymasz szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *