Wyraź siebie, czyli personalizacja ślubu i wesela!

Ślub i wesele to idealna okazja, aby przedstawić siebie, swoje pasje i upodobania. Bardzo często przyszli nowożeńcy obawiając się opinii innych, trzymają się utartych schematów. A bardzo szkoda… To Wasz wielki dzień i niech wszyscy to wiedzą 😉

Dekoracje ślubne dają ogromne pole popisu do przemycenia swoich pasji. Pomysłów są tysiące! Uwielbiacie podróżować? Świetnie! Ślub z motywem podróżniczym będzie niezwykle urokliwy. A może któreś z Was uprawia jakiś sport lub ma talent muzyczny? Wszystko to można pięknie wpleść w przygotowania ślubne. Nie bójcie się pokazać tego, co jest Wam bliskie.

Sprawcie, aby goście zapamiętali Wasz ślub i odróżnili go spośród wielu innych! Bardzo często na spersonalizowanych uroczystościach wykorzystuje się inicjały Pary Młodej i różnego rodzaju napisy. Osobiście proponuję jednak poszerzyć to o inne dekoracje, jak zdjęcia i bliskie Wam rzeczy. Niech wybrane elementy będą unikatowe i pokażą prawdziwych Was.

Niektóre pary na motyw swojego ślubu wybierają również ulubioną książkę lub film. Możecie być naprawdę kreatywni!

Personalizacji możecie dokonać nie tylko poprzez dekoracje, ale również przez specjalnie przygotowane występy i niespodzianki, w których warto pokazać swoje pasje i talenty, jak np. taniec, śpiew, gra na instrumentach.

Przyjęcie weselne można spersonalizować na wiele sposobów, poniżej znajdziecie wybrane z nich:

Personalizacja poprzez zindywidualizowane napisy/wykorzystanie imion/ zdjęć

Personalizacja poprzez oryginalny motyw przewodni

Personalizacja poprzez pokazanie swoich pasji/talentów

Personalizacja poprzez ulubione tematy – filmy, programy, bajki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *