Wyróżnienie Made in Toruń

Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w gronie firm wyróżnionych certyfikatem Made in Toruń, który mogłam odebrać z rąk prezydenta Michała Zaleskiego. Certyfikat przyznawany jest toruńskim firmom, które odznaczają się najwyższa jakością usług.

Cieszę się, że wysiłek, który wkładam w pracę został doceniony, a moja firma znalazła się wśród najlepszych przedsiębiorców z miasta. Podwójnie miłym jest to, że Just Love będzie pierwszą agencją ślubną z Torunia znajdującą się na liście firm Made in Toruń.

To dobry moment, żeby powiedzieć kilka słów o pięknym mieście, w którym mieszkam. Do Torunia przeprowadziłam się niecałe 5 lat temu, a powodem był…mój mąż 😉 Przez wszystkie wcześniejsze lata związana byłam z Pomorzem i Trójmiastem, a pochodzę z cudownych Kaszub. Zanim poznałam Mikołaj ostatni raz byłam w Toruniu w szkole podstawowej 😉

Miasto Kopernika i pierników okazało się dla mnie niezwykle łaskawe pod każdym względem. Nie tylko mieszkam w jednym z ładniejszych miast w Polsce, ale  również poznałam świetnych ludzi. Z perspektywy tych 5 lat uważam, że to była świetna decyzja!

Przez te 5 lat wydarzyło się wiele. Otworzyłam firmę, która ma stabilną pozycję na rynku ślubnym. Celowo nie mówię –udało się, ponieważ kojarzy mi się to z fartem, przypadkiem. Owszem nie zawadzi mieć szczęścia, jednak ten rozwój zależał tylko od mojej ciężkiej pracy, nieustannego zaangażowania i podejścia do relacji z ludźmi. Każdy kto ma swoją firmę będącą jego podstawowym zajęciem z pewnością wie, o czym mówię.

Tym bardziej jest mi miło, że jako osoba mieszkająca stosunkowo krótko w Toruniu w tym czasie rozwinęłam firmę, która dzisiaj może cieszyć się takim odznaczeniem.

Gratuluję pozostałym wyróżnionym!

Fot. Fotografia Emocji Monika Marszałek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *