Wyróżnienie Made in Toruń

Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w gronie firm wyróżnionych certyfikatem Made in Toruń, który mogłam odebrać z rąk prezydenta Michała Zaleskiego. Certyfikat przyznawany jest toruńskim firmom, które odznaczają się najwyższa jakością usług.

Cieszę się, że wysiłek, który wkładam w pracę został doceniony, a moja firma znalazła się wśród najlepszych przedsiębiorców z miasta. Podwójnie miłym jest to, że Just Love będzie pierwszą agencją ślubną z Torunia znajdującą się na liście firm Made in Toruń.

To dobry moment, żeby powiedzieć kilka słów o pięknym mieście, w którym mieszkam. Do Torunia przeprowadziłam się niecałe 5 lat temu, a powodem był…mój mąż 😉 Przez wszystkie wcześniejsze lata związana byłam z Pomorzem i Trójmiastem, a pochodzę z cudownych Kaszub. Zanim poznałam Mikołaj ostatni raz byłam w Toruniu w szkole podstawowej 😉

Miasto Kopernika i pierników okazało się dla mnie niezwykle łaskawe pod każdym względem. Nie tylko mieszkam w jednym z ładniejszych miast w Polsce, ale  również poznałam świetnych ludzi. Z perspektywy tych 5 lat uważam, że to była świetna decyzja!

Przez te 5 lat wydarzyło się wiele. Otworzyłam firmę, która ma stabilną pozycję na rynku ślubnym. Celowo nie mówię –udało się, ponieważ kojarzy mi się to z fartem, przypadkiem. Owszem nie zawadzi mieć szczęścia, jednak ten rozwój zależał tylko od mojej ciężkiej pracy, nieustannego zaangażowania i podejścia do relacji z ludźmi. Każdy kto ma swoją firmę będącą jego podstawowym zajęciem z pewnością wie, o czym mówię.

Tym bardziej jest mi miło, że jako osoba mieszkająca stosunkowo krótko w Toruniu w tym czasie rozwinęłam firmę, która dzisiaj może cieszyć się takim odznaczeniem.

Gratuluję pozostałym wyróżnionym!

Fot. Fotografia Emocji Monika Marszałek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *