Boho inspiracje

Sesja boho na łonie natury

Styl boho od kilku lat jest jednym z chętniej wybieranych przez pary młode. Charakteryzuje się z pewnością dużą swobodą, zamiłowaniem do natury i niebanalnymi połączeniami różnorodnych elementów. Wraz z ekipą świetnych firm przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji nawiązujących do tej stylistyki!

Na uroczystościach zorganizowanych w myśl mody boho wykorzystuje się często drewno, makramy, koronki, pióra, suszki i trawy pampasowe. W kolorystyce dominują kolory ziemi, jak beże, przygaszone pomarańcze, koral, brudny róż. Boho uwielbia czerpać inspiracje i akcenty z natury korzystając z całego jej bogactwa.

Właśnie na takie połączenie postawiliśmy w naszej sesji. Piękna modelka w delikatnej sukni, nawiązującej nieco do stylu hippie i minimalizm w wizażu. Poza tym wykorzystany został wspaniały drewniany stół, który razem z makramami stanowił bazę do słodkiego stołu. Słodkości zostały rozmieszczone na ręcznie wykonywanych naczyniach. W wybraną tematykę świetnie wpasował się także wiklinowy fotel!

W naszej sesji poza modelką wzięli udział również nietypowi goście…Zobaczcie sami 🙂

W sesji wzięli udział:

Zdjęcia: Aga Bondyra Fotografia

Suknia: Karolina Twardowska Atelier

Makramy: Pętliczek

Make-up: Anna Wenge Make Up

Dekoracje kwiatowe: Kwiatostany

Słodkości: Cukiernia Pie Town 

Naczynia: Konkubinat Ceramiczny Rękoczyn

Papeteria: Papier i Tusz

Fotel: D’arte Home of Inspiration

Modelka: Dominika Bołądź

Zapraszam do oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *