Daria i Rafał

Daria  i Rafał – energetyczny ślub z koralem w tle!

Daria i Rafał to przesympatyczna para, pełna wigoru i pozytywnej energii. Do tego rodzice słodkiej Julii i  piękni ludzie! Na każdym zdjęciu wyglądają jak z katalogu, aż nie można oderwać od nich wzroku!

Video: Nani Studio

Daria i Rafał na co dzień mieszkają w Irlandii, co utrudniało im organizację ślubu. Zgłosili się do mnie w październiku mając jedynie salę i zespół. W niecałe pół roku udało nam się zorganizować świetną ekipę osób, która była z nimi obecna tego dnia oraz stworzyć koncepcję stylistyczną, łącznie z zaproszeniami, upominkami dla gości, papeterią, etc. Cieszę się, że efekt tak bardzo podobał się parze młodej! Największą nagrodą jest dla mnie to, że mogli bez stresu cieszyć się swoim wielkim dniem.

W stylistyce całej uroczystości dominował koral oraz złoto. Barwy te widoczne były nie tylko w  dekoracjach kwiatowych, ale również w papeterii, słodkościach, torcie i stylizacji panny młodej. Wybrane kolory pięknie współgrały z karnacją Darii oraz z ciepłym wystrojem sali weselnej.

Para Młoda wyglądała jak milion dolarów! Daria i Rafał to osoby, od których trudno oderwać wzrok patrząc na zdjęcia. Wysocy, hollywoodzkie uśmiechy,  piękne kreacje a do tego ten blask miłości w oczach! Ich zdjęcia plenerowe to dla mnie rewelacja. Życzę każdej pannie młodej, aby świeżo upieczony małżonek patrzył na nią tak jak Rafał na Darię.

Daria wybrała niebanalną i odważną suknię, która podkreśliła wszystkie jej atuty oraz jeszcze bardziej uwydatniła kobiecość, która aż od niej bije. Do tego długie, ozdobne kolczyki, eleganckie buty, piękna fryzura, rozświetlający makijaż i nasza panna młoda błyszczała! Natomiast Rafał zdecydował się na klasyczny garnitur z czarną muchą, który podkreślił jego sylwetkę i dodał elegancji.

Goście obecni na weselu z pewnością nie mogli narzekać na nudę! Daria i Rafał zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie – drink bar, wiejski stół, czy też słodki stół. Barman Damian do samego rana raczył gości wyśmienitymi drinkami. Dziećmi zajęły się wspaniałe animatorki, dzięki którym rodzice mogli swobodnie się bawić a najmłodsi mieli mnóstwo frajdy! Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć oraz klimatycznego zdjęcia z zimnymi ogniami J Przy stanowisku z księgą gości na rodzinę i przyjaciół pary młodej czekał instax, którym mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie i wkleić je do księgi. Dorośli jako podziękowanie za obecność otrzymali od pary młodej nalewki w zgranych butelkach, a dla dzieci zostały przygotowane cukierki z toruńskiej Manufaktury Cukierków.

Cieszę się, że ten dzień przebiegł zgodnie z oczekiwaniami Darii i Rafał. Jestem wdzięczna całej ekipie zdolnych osób, które pracowały przy tym ślubie. Zadowolenie pary młodej to efekt naszej wspólnej pracy! Dziękuję również Justynie, mojej prawej ręce, która idealnie skoordynowała dzień ślubu.

Kolejna piękna historia dobiegła końca, ale dla Darii i Rafała to dopiero początek kolejnego etapu życia. Życzę Wam kochani, aby był tak pozytywny, tak energetyczny i pełen śmiechu jak dzień ślubu.

Zapraszam do obejrzenia pięknie uchwyconych emocji tego dnia w obiektywie Łukasz Pietrzak, któremu dziękuję za błyskawiczną realizację.

Fot. Łukasz Pietrzak Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *