Gabi i Łukasz

Gabi i Łukasz – vintage love!

To był piękny majowy ślub! Zdjęcia nie tylko pięknie oddają stylistykę tego dnia, ale przede wszystkim emocje – niegasnący uśmiech Pary Młodej, życzliwość i radość ich bliskich, fantastyczną aurę Osady Karbówko… I ta wszechobecna zieleń!

Video: Kamiński Film Studio

Z Gabi i Łukaszem pierwszy raz spotkaliśmy się na kilka dni przed ich ślubem, ale znaliśmy się już dobrze z wcześniejszych rozmów na Skypie 🙂 Od razu czułam, że musi wyjść z tego fantastyczna uroczystość! To niezwykle pozytywna i radosna Para, która od początku wiedziała, co im się podoba, a czego chcą uniknąć. Styl, który wybrali spośród zaprezentowanych pomysłów pasował do nich idealnie- lekko, wiosennie, swobodnie, świeżo… i z nutą romantyzmu 😉

Postawiliśmy na klimat rustykalny, jednak w jego lżejszej odmianie, vintage. Pastelowe kolory i kwiaty, białe drewniane dodatki, delikatne wstążki przy kołach kwiatowych na ściance za Parą Młodą to tylko kilka z elementów, które stworzyły taką atmosferę. Do tego nasze urocze girlandy (Żona i Mąż, Słodkości) stworzone przez zdolną Julię,   romantyczna, kwiatowa papeteria i wyjątkowa rustykalna księga gości. Taki styl pięknie komponował z jasną, przeszkloną salą Osady.

Gabi i Łukasz zdecydowali się na ślub plenerowy na terenie Osady. Również pogoda ich nie zawiodła! Piękną Pannę Młodą, wśród zieleni i przy dźwiękach wiolonczeli, prowadził tata. Niezwykle wzruszający moment…  Pierwszy toast został zorganizowany na zewnątrz, tak aby po ceremonii goście mogli jeszcze przez chwilę delektować się pięknym krajobrazem Osady. Idealną atmosferę pomógł również uzyskać saksofonista, który stworzył cudowne tło do składania życzeń!

Para Młoda w tym wyjątkowym dniu mogła cieszyć się wyłącznie sobą i cudowną naturą wokół, bez pośpiechu. Przygotowania, makijaż i fryzurę, zorganizowaliśmy na terenie Osady, aby zlikwidować niepotrzebny bieg i dojazdy. Od samego rana było już czuć swobodną atmosferę i rozluźnienie. Każdej Parze życzę tak cudownego luzu przed swoją uroczystością!

Goście mogli podziwiać bardzo romantyczny i zmysłowy pierwszy taniec Gabi i Łukasza, spróbować pysznego, naturalnego tortu, wzruszyć się na filmie dla rodziców i bawić się do samego rana przy największych hitach!

Wspaniale jest móc obserwować tak szczęśliwych i dobrze dobranych ludzi, którzy czerpią jak najwięcej pozytywnych chwil z życia! Przepiękny reportaż zdjęciowy idealnie oddaje ich nastawienie i nastrój tego dnia. Życzę wszystkim Parom, aby w tym wyjątkowym dniu mogły się otaczać tak życzliwymi bliskimi ludźmi, którzy dzielą z nimi radość 🙂

Mam nadzieję, że oglądając te zdjęcia i Wy poczujecie klimat tego dnia!

Fot. Karetta. Fotografia ślubna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *