Iza i Szymon- motyw Avengersów

Lubię kiedy pary młode stawiają na personalizację i nie boją się pokazywać siebie! Tak też było u Izy i Szymona, którzy jako motyw przewodni swojego ślubu wybrali Avengersów, czyli postacie z filmów Marvela. Motyw ten musieliśmy umiejętnie wpleść w elegancką stylistykę całej uroczystości.

Kolory, które pojawiły się w koncepcji to marsala/bordo, brudny róż, pudrowy róż, zieleń oraz złoto. Barwe te zostały wykorzystane w dekoracjach kwiatowych, tkaninach, papeterii, detalach i słodkościach.

Motyw Avengersów został uzupełniony komiksowym formatem, który znalazł zastosowanie przede wszystkim w papeterii. Iza i Szymon swój własny mini komiks mieli na zaproszeniach, tablicy powitalnej, ale również komiks pojawił się na numerach stołów i dodatkowych tabliczkach. Taka forma nadała lekkości całej aranżacji. Iza i Szymon mieli również swój własny symbol, który pojawił się na wszystkich elementach papeterii oraz naklejkach, które przyklejone zostały do upominków dla gości.

Stoły gości zostały oznaczone poszczególnymi superbohaterami Marvela jak np. Batman, Superman, Iron Man, Thor, Hulk czy Kapitan Ameryka. Trzy z tych postaci mogliśmy znaleźć też na wyjątkowym dwustronnym torcie, który z jednej strony ozdobiony został kwiatami, a z drugiej strony gościom ukazały się symbole Avengersów. Oczywiście tort został uroczyście podany do motywu muzycznego z Avengersów!

Na przyjęciu weselnym nie zabrakło także zabawnych detali nawiązujących do wybranego motywu, które stanowiły m.in. gadżety do fotolustra.

Mam nadzieję, że takie realizacje przekonują Was, że macie bardzo wiele możliwości i warto łamać utarte schematy. To Wasz dzień i powinien wyglądać tak, jak go sobie wymarzyliście!

Fot. Świetliste.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *