Jagoda i Dawid

Jagoda i Dawid- ślub i wesele w Pałacu!

Moja przygoda z Jagodą i Dawidem zaczęła się na około rok przed ich ślubem. Kilka lat temu wzięli ślub cywilny, a teraz przyszedł moment na ślub kościelny i zabawę w gronie najbliższych do białego rana!

Na co dzień mieszkają w Anglii, więc potrzebowali osoby, która będzie na miejscu i wszystkiego dopilnuje. Mam nadzieję, że podołałam zadaniu, a ten wyjątkowy dzień będą wspominali do końca życia!

Podczas przygotowań miałam przyjemność poznać obie mamy i siostrę Jagody, przez co zdążyłam się naprawdę zżyć z tą sympatyczną parą.  Jagoda i Dawid mają trzy przeurocze córeczki, które oczywiście zostały zaangażowane podczas ceremonii. Wyglądały ślicznie!

Na organizację ślubu i przyjęcia weselnego Para Młoda wybrała Pałac Romantyczny pod Toruniem. Zachwyca nie tylko swoim wnętrzem, ale przede wszystkim otoczeniem wokół. Goście, a przede wszystkim dzieciaczki mogły korzystać swobodnie z terenu zielonego, nie zabrakło też zdjęć grupowych. U Jagody i Dawida była cała moc atrakcji- podświetlany napis ledowy Miłość, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (i nie tylko! :D), selfie mirror, limuzyny na przyjazd najbliższej rodziny, animacje… z pewnością nikt się nie nudził!

Jagoda i Dawid przygotowywali się w samym Pałacu, co pozwoliło im się odstresować i wprowadzić kameralną, rodzinną atmosferę. Mogli uniknąć zbędnego jeżdżenia i skupić się na tym, co ważne.

W dekoracjach postawiliśmy na granat i złoto, z dodatkiem fuksji. Miało być delikatnie, ale elegancko. Motyw kwiatów z zaproszeń został umieszczony również na innych elementach papeterii- planie stołów, numerach na stołach gości, księdze gości, czy tez pudełku na życzenia. Stół Pary Młodej wyróżniał się złotym obrusem, do którego dobraliśmy granatowe serwetki. Wszystkie kolory pięknie komponowały z pałacową salą.

Jagoda i Dawid również wybrali eleganckie stylizacje, w których wyglądali naprawdę świetnie! Suknia Jagody- odważna i oryginalna. Ale jak ma się takie nogi, to nie ma się nad czym zastanawiać 🙂 To była pierwsza suknia, którą przymierzyła i od razu wiedziałyśmy, że to ta! Dawid w czarnym garniturze z muchą prezentował się niezwykle elegancko.

Co prawda pogoda spłatała nam psikusa i musieliśmy na 15 minut przed ceremonią przenieść całą dekorację spod kaplicy do jej środka. Na szczęście kaplica jest równie urokliwa, a Jagoda i Dawid składając sobie przysięgę na jej balkonie mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy filmowe 😉

Przez cały wieczór gościom dopisywały dobre nastroje, a parkiet był pełen. Nie brakowało też łez wzruszeń, zakochanych spojrzeń i morza miłości. Z prawdziwą przyjemnością patrzy się na tak fajną rodzinę, która wspiera siebie we wszystkich momentach. Jagoda i Dawid mieli też fantastycznych świadków, Kasię i Arka, którzy stanęli na wysokości zadania i byli niezwykle pomocni.

Poza weselem, pomogłam również w przygotowaniu poprawin, które zorganizowaliśmy pod namiotem na terenie zielonym Pałacu. Goście nadal mieli mnóstwo energii do zabawy i tańców! Ja już co prawda trochę mniej, ale na szczęście wszystko wyszło pięknie 😉


Zobaczcie sami, jak pozytywna energia panowała tego dnia!

Fot. Fotografia Piotr Znajmiecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *