agnieszka@justlove.pl

Dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego?

 

Organizacja ślubu i wesela to niemałe wyzwanie, które niejednokrotnie pełne jest pułapek i trudnych decyzji. Wiele par zastanawia się od czego zacząć, co jest najważniejsze, gdzie szukać podwykonawców. Zatrudnienie konsultanta ślubnego pozwoli Wam nie tylko pozbyć się stresu, ale też skupić się na tym, co jest najważniejsze – Waszej miłości! Poniżej znajdziecie siedem zalet posiadania konsultanta!

 

 

Oszczędność czasu

Dzięki mnie oszczędzacie tak cenny czas. To ja poszukuję podwykonawców, miejsc, dodatków. Przedstawiam Wam gotowe propozycje, spośród których wybieracie te najlepsze. To ja jeżdżę i załatwiam wszelkie sprawy. Wy możecie wówczas skupić się na czasie narzeczeństwa i planowaniu podróży poślubnej! Jest to szczególnie duże ułatwienie dla par, które mieszkają za granicą, w innej miejscowości oraz tych zapracowanych.

 

Doradztwo i kreatywność

Pokazuję Wam, jakie są trendy na rynku ślubnym. Razem wybieramy te najbardziej pasujące do Was. Dopasowujemy motyw i kolorystykę Waszego ślubu. Pomagam Wam również w dopracowaniu stylizacji. Przy kompleksowej organizacji ślubu jestem z Wami od początku do końca, służąc pomocą na każdym etapie.

 

Ograniczenie stresu

Dzięki mojej pomocy, nie jesteście narażeni na sytuacje stresowe. Wszelkie problemy i niedogodności, które pojawiają się w trakcie organizacji rozwiązuję ja. Negocjuję także dla Was ceny oraz najkorzystniejsze oferty. Pilnuję, aby w dzień samego ślubu towarzyszył Wam wyłącznie uśmiech i radość. Czuwam na przebiegiem ślubu i wesela, niedopuszczając do sytuacji kryzysowych.

 

Sprawdzone kontakty

Wybieram dla Was tylko sprawdzonych podwykonawców. Konkretne elementy powierzam wyłącznie osobom zaufanym i najbardziej doświadczonych na rynku ślubnym. Czuwam nad terminami i umowami z podwykonawcami. Systematycznie kontroluję podwykonawców i pilnuję naszych ustaleń.

 

Oszczędności

Organizacja ślubu i wesela to niemały wydatek. Dbam jednak o to, aby nie przekroczyć Waszego budżetu. Wybieram najkorzystniejsze rozwiązania spośród wielu ofert. Niejednokrotnie negocjuję dla Was rabaty od podwykonawców. Moje kontakty pozwalają na spore oszczędności. Co więcej w swoich zasobach posiadam wiele elementów dekoracyjnych, których nie musicie dodatkowo zamawiać.

 

Dekoracje

Jeśli macie ograniczone możliwości budżetowe, nie musimy korzystać z usług firmy zewnętrznej. Zajmuję się również dekoracjami. Z chęcią przygotuję dla Was wyjątkowe dekoracje sali weselnej, ślubów kościelnych, jak i plenerowych.

 

Wewnętrzny spokój

Najważniejszą rzeczą , którą zyskujecie dzięki konsultantce ślubnej jest wewnętrzny spokój. Pomogę Wam przebrnąć przez gąszcz przygotowań ślubnych, dzięki czemu staną się one dla Was przyjemnością. Pilnuję terminów i umów, wyszukuję nowe możliwości i rozwiązania, doradzam i wspieram. Wszystko po to, żebyście mogli naprawdę cieszyć się swoim wielkim dniem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram