Jak działam

Współpraca z parą młodą

1. Spotkajmy się

Pierwszym krokiem na drodze do naszej współpracy jest wzajemne poznanie się.

Podczas niezobowiązującego spotkania przedstawię Wam mój sposób działania, a Wy opowiecie o swoich oczekiwaniach i marzeniach związanych z tym najważniejszym dniem. Będzie to początek naszej przygody! Jeśli natomiast nie mieszkacie w Polsce możemy porozmawiać telefonicznie lub przez dowolny komunikator internetowy.

2. Oferta

Aby umożliwić Wam podjęcie decyzji tworzę ofertę.

Przygotuję dla Was indywidualną ofertę z wyszczególnieniem wszystkich działań. Będzie ona dostosowana do Waszych potrzeb i zawierała wycenę mojej usługi.

3. Podpisanie umowy

Jesteśmy już na kolejny etapie! Podpisujemy umowę.

Umowa będzie stanowiła gwarancję naszej współpracy i określi zakres wykonywanych usług. Od tego momentu jestem odpowiedzialna za całokształt Waszego ślubu i wesela. Zrobię wszystko, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy!

4. Działamy

Nadszedł czas na wcielenie planów w życie! Mogę swobodnie zająć się organizacją Waszej uroczystości.

Oczywiście konsultuję wszystkie decyzje z Wami. Florystyka, dekoracje, Wasze stylizacje, potrzebne dokumenty, wybór lokalizacji, noclegi, papeteria, atrakcje dla gości- wszystko to jest od teraz na mojej głowie, abyście w pełni mogli cieszyć się czasem narzeczeństwa.

5. Koordynacja dnia ślubu

Miesiące przygotowań i oto nadszedł ten wielki dzień.

Podczas ślubu i przyjęcia weselnego jestem również z Wami i dopinam wszystko na ostatni guzik. Koordynuję przebieg uroczystości i czuwam nad pracą podwykonawców, podczas gdy Wy możecie się skupić na sobie oraz swych gościach.

6. Rozliczenie

Po przyjęciu weselnym pomagam Wam dokonać rozliczeń ze wszystkimi podwykonawcami. Czuwam również nad terminowym oddaniem zdjęć oraz nagrań ślubnych.