Zespół

Wiktoria – koordynatorka

 

Wiktoria jest certyfikowaną konsultantką ślubną oraz absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej naukowe zainteresowania dotyczą marketingu, a przede wszystkim promocji oraz eventów.

Od kilku lat interesuje się branżą ślubną i organizacją wesel, które postrzega jako świat niesamowitych historii, emocji, inspiracji i wyzwań. Doskonale odnajduje się w każdym stylu, jednak najbliższy jej sercu jest klimat boho.

Poza ślubami uwielbia koty, seriale i długie spacery po lesie. Od dziecka w jej życiu obecny jest sport, a ogromną satysfakcję przynosi jej bieganie. W samochodzie Wiktorii najczęściej można usłyszeć rocka, za co odpowiedzialni są jej rodzice.

Wiktoria jest realistką, która ceni sobie spokój, porządek, działanie zgodnie z planem i dobrze czuje się w roli lidera. Mimo, że praca wedding plannera wiąże się z dużą odpowiedzialnością to wspaniale się w niej odnajduje. Uważa, że to zawód, który pozwala stale się rozwijać, poznać interesujących ludzi, kolekcjonować niesamowite wspomnienia i obserwować jedne z najpiękniejszych chwil w życiu wielu par młodych.

Wszystko działa u niej jak w szwajcarskim zegarku, a scenariusz to rzecz święta. Jest niezwykle skrupulatna i dociekliwa. Wszystko musi być dopracowane do perfekcji.

Cieszę się, że mam taką osobę w swoim zespole!

Mikołaj – prawnik, grafik, informatyk, doradca

 

Mikołaj to w Just Love specjalista od zadań specjalnych, prawdziwy człowiek renesansu, a prywatnie mój mąż, który od samego początku kibicuje moim działaniom i aktywnie uczestniczy w życiu firmy. To on odpowiada za stronę prawną naszych działań i czuwa nad tym, żeby wszystkie umowy były prawidłowo skonstruowane, a interesy moich klientów maksymalnie zabezpieczone.

Jest moim osobistym konsultantem i doradcą m.in. w kwestiach logistycznych, ale i stylistycznych, w czym jest naprawdę dobry! Męskie spojrzenie na wiele spraw pozwala odpowiedzieć nie tylko na potrzeby panny młodej, ale i pana młodego.

Jeśli trzeba może też być grafikiem, edytorem, informatykiem, a przede wszystkim wspaniałym wsparciem!

Prywatnie jest fanem Arsenalu, miłośnikiem historii, muzyki i gier RPG. Największą radość sprawia mu zwiedzanie świata, odkrywanie nowych miejsc, kultur i smaków oraz zabawa z naszym synkiem Leosiem.

Ania – koordynatorka

Ania to certyfikowana konsultantka ślubna, która świetnie odnajduje się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Dogrywanie szczegółów, pilnowanie terminów, komunikacja z podwykonawcami, aktualizacja tabelek i logistyka wydarzeń – czuje się w tym jak ryba w wodzie. Jako zodiakalna Waga zwraca bardzo dużą uwagę na wizualną stronę imprez – doskonale wie, że estetyczna oprawa uroczystości to połowa sukcesu i gwarancja dobrego samopoczucia jej uczestników. Wspomaga Just Love również w drobnych pracach graficznych.

Na co dzień zajmuje się działaniami promocyjnymi i organizacją eventów. Prywatnie pasjonatka górskich wędrówek i podróży. Entuzjastka słodkich stołów – żadna ilość cukru jej niestraszna 😉 Interesuje się szeroko rozumianą kulturą – to „pozostałość” po studiach kulturoznawczych na toruńskim UMK. Uwielbia musicale i stara się być na bieżąco i regularnie wybierać na spektakle w Polsce i za granicą. Czas lubi spędzać aktywnie, najlepiej w gronie przyjaciół. Wtedy czuje, że żyje!