Agata i Krzyś

Agata i Krzyś- zimowy ślub ze świątecznymi akcentami

Agata i Krzyś zgłosili się do mnie we wrześniu, a ich ślub odbył się … w grudniu 😉 Mieliśmy wobec tego trzy miesiące, żeby przygotować wszystko od zera. Jednak z tak świetną parą nie był to żaden problem!

Niestety tego dnia nie spadł śnieg, a nawet chwilami padał deszcz, ale nie popsuło to humorów pary młodej. Ceremonia kościelna była niezwykle wzruszająca, a o atmosferę zadbał  zespół muzyczny, który uświetnił swoimi głosami mszę. Mimo aury na zewnątrz nikt nie stracił pogody ducha!

Grudniowy termin w okolicy Mikołajek sam nasuwał tematykę uroczystości! Nie mogło zabraknąć  świątecznych akcentów, które pojawiły się w różnych elementach. Cała papeteria nawiązywała do świąteczno-zimowego klimatu, a goście jako upominki otrzymali przepiękne ręcznie zdobione gwiazdki.

Słodki stół i tort również wprowadziły wszystkich w zimową aurę, a magię na sali stworzyły drobne światełka na suficie…

W kolorystyce wykorzystaliśmy ciemną zieleń, bordo, złoto i biel. Zgodnie z życzeniem Agaty i Krzysia miało być rustykalne, ale też zimowo i z odrobiną elegancji. Mam nadzieję, że efekt udało się osiągnąć 🙂 Drewnianą salę ociepliliśmy nie tylko światełkami na suficie, ale też złotymi akcentami.

Goście bawili się do białego rana! Poza szalonymi zabawami mieli również możliwość posłuchania pięknych solówek na saksofonie granych przez Dj-a. W wolnych chwilach mogli udać się do fotobudki na pamiątkowe zdjęcia i zostawić swój odcisk na plakacie z parą młodą. Nie mogło też zabraknąć zdjęcia z zimnymi ogniami 🙂

Uroczystość Agaty i Krzysia pięknie zamknęła mój sezon ślubny i dodała mnóstwo pozytywnej energii na kolejny czas. Cieszę się, że właśnie dla takich ludzi mogę organizować piękne śluby!

Fot. Aleksandra Graff Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *