Paulina i Michał


Paulina i Michał – rustykalny ślub na Barbarce!

Paulina i Michał marzyli o naturalnej i rustykalnej uroczystości, pełnej polnych kwiatów, muzyki i radości najbliższych! Cieszę się, że mogłam im pomóc zrealizować to marzenie i być częścią tak wyjątkowego dnia.

Nie można było sobie wymarzyć lepszego miejsca na ślub i wesele w  takim klimacie niż sala w samym środku lasu… Plenerowa ceremonia ślubu humanistycznego pod wielkim dębem i zabawa w drewnianej, oszklonej sali. Idealnie! W dekoracjach zdecydowanie dominowało drewno i zieleń. Marzeniem Panny Młodej były łapacze snów zawieszone na drzewie, pod którym składali sobie przysięgę małżeńską. Mimo nie małej wysokości udało się to zrealizować 😉 Całość pięknie ozdobiły polne kwiaty w żywych i wyrazistych kolorach, które nie tylko rozświetliły salę, ale i nadały jej dodatkowej lekkości. Oczywiście obowiązkowo w słoiczkach przewiązanych sznurkiem! Takie same kwiaty zostały wykorzystane w cudownym wianka, bukiecie, korsarzach i butonierkach. Do tego słodkości poukładane na dużych plastrach drewna, drewniane numery stołów, papeteria na naturalnym papierze i duuuuża ilość świec. Nie można zapomnieć o girlandach żarówkowych, które nadały sali niepowtarzalnego charakteru! Całość stworzyła naprawdę fantastyczny klimat, a uśmiech Pary Młodej był największą nagrodą 🙂
 

Jak przystało na parę muzyków przyjęcie weselne pełne było muzycznych niespodzianek i wzruszeń. Koncert Pana Młodego wraz z zespołem, występ Panny Młodej i szalona zabawa do samego rana. Paulina i Michał są dowodem na to, że ślub i wesele można zorganizować zupełnie po swojemu, wbrew wszystkim schematom i utartym ścieżkom. Liczy się przede wszystkim swoboda, radość, zabawa w gronie bliskich, no i miłość oczywiście!

Zapraszam do oglądania zdjęć z tej wspaniałej uroczystości!

Fot. Ania Margoszczyn FotografDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *